Mayo modelleri her yıl farklı bir yenilikle karşımıza çıkıyor. 1940’lı ve 1950’li yıllardan ilham alan etekli mayo, mütevazı ve nostaljik çizgileriyle yeniden geri döndü. İstediğinden daha fazlasını göstermeden sana kadınsı ve çekici bir hava katan bu mayo modeli, sahillerde eğlenceli ve çekici bir imaj yaratıyor. Hazırsan en güzel etekli mayo modellerini sıralıyorum. 

Yelkenler Fora


Bu yaz tatil planların arasında yelkenliyle denize açılmak varsa, mayo ve bikinilerin de bu temaya uygun olmalı. Deniz yolculuğuna olabildiğince az eşya götürmelisin, dolayısıyla valizini akıllıca hazırlamalısın. Bu etekli mayo ile teknede rahatça dolaşabilir ve ardından kendini serin sulara atabilirsin. 


 

Klasik Siyah


Etekli mayo dünyası senin için yeniyse risk almadan sade bir modelle başlayabilirsin. Bu siyah mayo, yapabileceğin en güvenli tercihlerden biri olacak. Uzaktan bakanlar fırfırlı bir elbise giydiğini düşünecek.

Retro Esintiler


Boyundan bağlı bu etekli mayo, vintage görünümüyle 1950’li yılları bugüne geri getiriyor. Klasik tarzıyla her yaştan kadına uygun olan bu mayo ile sahillerin yeni Marilyn Monroe’su sen olabilirsin.
 

Kot Elbise


Etekli mayo modellerinin en güzel tarafı, kendini bir elbise giyiyormuş gibi güvenli hissetmeni sağlamaları. V yakası, sade eteği ve kot görünümlü kumaşıyla bu mayonun herhangi bir kot elbiseden tek farkı, kendini istediğin zaman denize atabilmen!

Hamileler İçin


Karnı burnunda bir anne adayıysan eski mayo ve bikinilerine sığamıyor olman çok normal. Ancak bu durum yazın tadını doya doya çıkarmana engel olmamalı. Fazla kilolarını biraz olsun kapatmak isteyen hamile kadınlar etekli mayo ile plajda çok rahat ediyor.

 Plaj Partisi


Gayet iyi bildiğin gibi plajların çoğu, güneş batarken “happy hour” denilen plaj partileri düzenliyor. Bu partilere elbette bikiniyle ya da mayo üzerine giyeceğin bir elbiseyle katılabilirsin. Ama hem pratik hem de çekici bir çözüme ihtiyacın varsa göğüs dekolteli bu etekli mayo aradığın şey olabilir.