Hayata evlerden devam etmemizin büyük önem taşıdığı bugünlerde, gündemimize yeni giren sosyal mesafe kavramını anlamaya ve uygulamaya çalışıyoruz. Özellikle kalabalık ortamlardan ve toplu buluşmalardan bir süreliğine uzaklaşıyor, araya sosyal mesafe koyuyoruz. Fakat bu süreci daha verimli ve keyifli hale getirmek de bizim elimizde. Bolca okuyarak, imkan varsa uzaktan çalışmaya devam ederek, beden ve ruh sağlığına iyi gelecek pratikler yaparak bu süreçte kendimize ve geleceğimize yatırım yapabiliriz.

Bizi Birbirimize Yakınlaştıracak Mesafeler Lazım


Ailemizden, arkadaşlarımızdan ve iş ortamlarımızdan ayrı olduğumuz bu süreçte HOPİ olarak pek çok markanın sosyal mesafeyi korumak için gerçekleştirdiği çalışmaları gönülden destekliyoruz. Toplum sağlığını korumak için aldığımız sosyal mesafe önlemleri, aslında sandığımız gibi bizi birbirimizden uzaklaştırmıyor. Tam tersine bu önlemler; ileride sevdiklerimizle tekrar bir araya gelebilmemiz için bizi ortak bir paydada birleştiriyor.

Bu yüzden yeniden bir araya geleceğimiz zamanların hayalini kurarken hiçbirimizin yalnız olmadığını bilmenizi istiyor ve logomuzdaki renkleri birleştiriyoruz. Unutmayın; “Bugün ayrı olsak da aslında hep beraberiz ve biz beraber oldukça her şeyin üstesinden geliriz.”