Kabaca yapılan hesaplamalara göre ömrümüzün yaklaşık üçte biri uykuda geçiyormuş. Bu da demek oluyor ki gece giyilen gecelik ve pijamalar, aslında sandığından daha çok önem taşıyor. Uykudayken seni rahat ettirmeleri bir yana, şık gecelik modelleri huzur ve keyif modunu da yükseltiyor. Kısacası gecelik deyip geçme ve bu sezonun favori gecelik modelleri arasından kendine uygun olanı seç. Tatlı rüyalar!

Gecelikten Daha Fazlası


Gecelik olarak hâlâ eskimiş bol tişörtünü mü giyiyorsun? Artık kendine biraz daha özen gösterme zamanı geldi. Kendine bir güzellik yap ve geceleri keyfini ikiye katlayacak şık bir gecelik seç. Bu gecelik o kadar güzel ki dışarı çıkarken de giymek isteyeceksin.

Uykucu Çocuk


Akşamları eve geldiğinde sana stres veren her şeyi geride bırakıp küçük bir çocuk mu olmak istiyorsun? O zaman ayıcık desenleri olan bu gecelik ile tatlı rüyalara dalacağın kesin.

Üzerinde Yok Gibi


Vücuduna yapışan nispeten kalın kumaşlar seni uyutmuyor mu? O zaman aradığın şey saten ya da ipek bir gecelik olabilir. Saten geceliklerin kaygan dokunuşuna bir kez alıştın mı vazgeçmek istemeyeceksin. Zarif dantel detayları olan düz kesim bir gecelik kendini iyi ve güzel hissettirecek. 

Romantik Geceler


Nasıl ki “siyah küçük elbise” her kadının gardırobunda olmalı deniyorsa, küçük siyah bir gecelik de yine her kadının mutlaka sahip olması gereken klasik parçalar arasında. Bu geceliği giymek için mutlaka romantik bir nedene ihtiyacın yok, kendini şımartmak istemen yeterli! 

Yerlere Kadar


Uyurken bacaklarının açıkta kalmasından hoşlanmıyorsan ama sıcak yaz akşamlarında pijama da seni rahatsız ediyorsa yere kadar uzanan gecelik modelleri tam sana göre. V yakası ve kolsuz olanlar sıcak geceler için ideal. 

Serin Serin


Kombinezon gibi olsun ama çok seksi ve iddialı olmasın istiyorsan, puantiyeli bu mini gecelik en sıcak gecelerde bile seni serin tutacak.