Soğuk havalar güzel giyinmeye engel olmasın. Kış depresyonuna kapılmadan motivasyonunu yüksek tutmanın en güzel yollarından biri kendini kış modasının kollarına bırakmak. Şahane görünmenin enerjini de yükselteceğine eminim. Üstelik avangart bir kış modası olması da kıyafet seçimlerinde seni özgürleştirecek. Bakalım hangi öncü parçaları seçeceksin?

Tüylü ve Sıcak


Kabarık ve uçuşan tüylerin içinde kendini o kadar havalı hissedeceksin ki bu modaya kayıtsız kalmak neredeyse imkânsız. Hem spor hem de şık stiline dönüştürücü bir etki veren tüyler ne kadar kabarık olursa o kadar havalısın. Önyargılarını bir kenara bırak ve seni çok iyi hissettirecek bu kabanlardan mutlaka al. Pembe-kırmızı uyumunu da üzerinde denemeyi unutma.
 

Sade ve Güçlü


Kar beyazının hâkim olduğu bir kışa hazır mısın? Hem zaten gösterişli ve iddialı bir görünüm için beyazın gücünü biliyorsun. Kışın beyaz giyilmez diyenlere şöyle küçük bir bakış atıp o eskidendi canım diyebilirsin. Çünkü bu kış bembeyaz geçecek!
 


Pastel Rüzgarı


Bir süredir ortalarda yoktu, şimdi geri döndü. Evet, senelerin eskimeyen trendi upuzun kabanlar, bu kış aramızda. Üstelik bu kez pastel renklerden aldığı güçle etkisini iki katına çıkardı. Nefis kombinlerinin tamamlayıcısı olarak mutlaka üzerinde denemelisin.

 

Leopar Deseni


İçindeki gücü uyandıracak renk ve deseniyle leopar desenlerini kombinlerinde mutlaka kullanmalısın. Kombinlerinin yıldız parçası olacak leopar desenli bir kabanı, püsküllü çanta ve deri bereyle tamamladığında farkını göstereceğine eminim.
 

Rugan Botlar


Platform tabanlı botlar kış mevsimi için çok ideal. Aynı zamanda rugan görünümün verdiği parlaklık bu senenin iddialı stili için de çok uygun. Ayağında parlayacak botlarını hem şık hem spor kombinlerinde kullanabilirsin. Streç pantolon ve taytların altına çok yakışacak.
 

Detaylar Önemli


Yaka detaylarında kürk kullanımı bu sene neredeyse her modelde görüyoruz. Kaban ve ceketlere verdiği salaş hava, bu detayı kullanmak için çok cazip bir neden. Günlük kombininde kullandığın kot ve kazağın sıradan havasını anında dönüştürmüyor mu sence de?
 

Şapkasız Çıkma


Nostaljik bir havası olan büyük şapkaları hep denemek istediysen şimdi tam zamanı! Bu sene bir değişiklik yap ve spor yün bereler yerine büyük şapkaları kullan. Hem stilini hareketlendirecek hem de kendine güvenini artıracak.

Hazırsan şimdi sıra alışverişte!