Kardeşin, kuzenin, en yakın arkadaşın, belki de biricik evladın bir yuva kurma telaşında mı? Çiçeği burnunda gelin ve damada yakışır bir hediye mi arıyorsun? O halde hazırladığım listedeki ışıl ışıl düğün hediyesi önerilerini incele ve seçimini yap!

Hem Geline Hem Damada: Altın Bileklik


Düğün ya da nikah sonunda geline ya da damada bir armağan vermek istiyorsan altın bileklik modellerine göz atabilirsin. Gelin için zarif mi zarif bir su yolu bileklik, damat için de modern görünümüyle günlük hayatta rahatça kullanabileceği, deri ile altının bir araya geldiği bir erkek bileklik modelini tercih edebilirsin.

 

Klasikten Şaşmayanlara: Bilezik


Farklı arayışlara girmeden en klasik seçimi yapmak istiyorsan bilezik modellerine bir göz at. Trend bileziklerden, örgülü, toplu bilezik çeşitlerinden çok çeşitli ve her bütçeye uygun modellere kadar uzanan sonsuz seçeneklerden biriyle gelin ve damadı mutlu edebilirsin.

 

Boynunda Taşıyacağı Bir Hatıra: Kolye


Pırlanta ya da altın kolye çeşitleri sana sonsuz bir seçenek sunacak. Ürünleri incelerken gelinin zevkini, belki aranızdaki özel bir simgeyi dikkate alarak en doğru seçimi yapabilirsin. Eğer risk almadan, zarif bir seçim yapmak istiyorsan bir tektaş altın kolye seçebilirsin.

 

Zarif Bir Tercih: Küpe


Belki de en çok kullanılan aksesuarlardan biri olan küpe de düğünlerin vazgeçilmez hediyelerinden. Ona taktıkça seni hatırlayacağı hoş bir armağan vermek istiyorsan küpe modellerini inceleyebilirsin. Pırlanta ya da altın küpe çeşitleri arasından geline en çok yakışacağını düşündüğün bir modelde karar kılabilirsin. Eğer özel bir seçim yapmak istiyorsan inci küpe, günlük hayatta sıklıkla kullanacağı bir hediye almak istiyorsan da tektaş küpeler en risksiz tercihlerden.
 

En Kıymetlilere: Takı Seti


Düğün hediyesi alacağın kişi çok değer verdiğin biriyse ve ona değerli bir armağan vermek istiyorsan takı setleri en ideal seçeneklerden. Küpe, kolye ve bileklikten oluşan bir gelin seti düğün hediyesi olarak sıkça tercih ediliyor. Ancak dilersen koleksiyon halinde hazırlanmış ürünlerdeki dilediğin parçaları satın alıp kendin de bir set oluşturabilirsin.
 
Gelin ya da damat için aradığın en özel düğün hediyelerini Gülaylar’da bulabilirsin. Hopi sayesinde Gülaylar.com’dan yapacağın alışverişlerden %5 paracık kazanabilirsin!