İletişimden sorumlu gezegenimiz Merkür, 11 Kasım itibariyle, ayın sonuna kadar transitini Akrep burcunda gerçekleştirecek. Ben de siz sevgili Hopililer’e bu transitin nelere yol açacağını anlatmak istedim.
Lütfen yükselen burcunuza göre bu transitin sizi nasıl etkileyeceğini okuyun.

Yükselen Koç


Maddi konulardaki odağınız ay boyu dikkat çekecek. Her türlü finansal konu ön plana çıkacaktır. Gelir giderleriniz, banka ödemeleri, kredi kartları, krediler, vergiler, sigorta, tazminat, miras, bütün finansal konular dikkat çekiyor.Sizler açısından, bu ay ayrıca terapilerle ya da okült konularla, enerji konularıyla ilgilenmek için güzel bir ay olabilir.

 Yükselen Boğa


İkili ilişkilerdeki odağınız ay boyu dikkat çekiyor. Aşk hayatınız, evliliğiniz, iş ortaklıklarınız, ticari ilişkileriniz, danışmanlarınız, avukatınız, kısaca her türlü ikili ilişkiniz. Merkür’ün de desteğiyle son derece iletişim odaklısınız ve belki de geçtiğimiz ay gerçekleşen Merkür Retrosu’nun ikili ilişkilerdeki tahribatlarını ustaca çözmek peşindesiniz. Ayrıca aşk hayatınız her an canlanabilir.İmzaları da anlatan Merkür, bazılarınıza güzel bir iş kontratı getirebilir.

 Yükselen İkizler


Kariyer konuları ön plana çıkıyor bu ay sizde. Kariyerinizde iletişiminizle, takım çalışmalarındaki gayretinizle ön plana çıkıyorsunuz. Yeni projelere başlayabilirsiniz, ya da bazılarınızın kariyerinde güzel imzalar olabilir.Sağlığınızı da anlatan bir alanda transitini gerçekleştiren Merkür, sağlığınızdaki sıkıntılara çözümler bulmayı, doğru tedaviyle sizi buluşturmayı amaçlıyorAyrıca diyete, spora başlamak için de çok doğru bir zaman.

 Yükselen Yengeç


Odağınız biraz aşk hayatında gibi duruyor. Diyalog odaklı tavrınızla, doğru iletişiminizle aşk hayatınızdaki sorunları çözebilirsiniz. Bazılarınıza ise her an yeni bir ilişki gelebilir.Ebeveyn Yengeçler, çocuklarınızla olan iletişiminiz gayet güzel, onlarla ortak gündemleriniz olabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz.Yatırımlarınızı da anlatan bir alanda ilerleyen Merkür, bazılarınızın doğru yatırımlarla kar elde etmesine destek veriyor.

 Yükselen Aslan


Aile yaşantınızı anlatan bir alanda transitini gerçekleştirecek Merkür, ailevi ilişkilerde diyaloğu ve çözümleri ön plana çıkarıyor. Ailevi sorunları çözmenize yardımcı olmaya çalışırken, bir yandan da aileyle yapılabilecek hoş aktiviteleri ön plana çıkarıyor.Birçoğunuzun taşınma ya da bir mülk planı da olabilir ve bu bağlamda doğru bir zaman olduğunu belirtmek isterim.

 Yükselen Başak


Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ve çocukluk arkadaşlarınızla ilişkileriniz, iletişiminiz, onlarla ortak gündemleriniz ön plana çıkıyor. Onların bazı sorunlarına da çok güzel destek verebilirsiniz.Merkür bazılarınıza güzel bir eğitim getirebilir. Ticari faaliyetleriniz varsa güzel bir destek olabilir. Ayrıca şans getirecek bazı imzalar bu ay sizi bekliyor olabilir.

 Yükselen Terazi


Merkür, odağınızı maddi konulara yöneltecek gibi duruyor. Sanki ay boyu maddi koşullarınızı gözden geçiriyorsunuz ve çözümler arıyorsunuz. Elbette finansla alakalı konularda Merkür’ün olumlu bir desteği olacağını söylemek isterim.Bazılarınıza kariyer konularında da olumlu etkileri olabilir. İş bağlantıları yapabilir, iş görüşmelerine gidebilir, belki de aradığınız işi bulabilirsiniz.

 Yükselen Akrep


Yükseleninizde transitini gerçekleştirecek olan Merkür, ikili ilişkilerinize destek olmaya geliyor. Kendinizi güçlü ifade ettiğiniz ve ilişki problemlerinde ortaya koyduğunuz çözümlerle dikkat çekeceğiniz bir ay olacaktır.Ayrıca yaşamınıza dair yeni planlar yapabilir ve bu planlarınıza güzel destekler bulabilirsiniz. Sağlığınızda bir sıkıntı varsa, Merkür çözümleriyle, doğru tedavi biçimini size getirerek yardımcı olacaktır.

 Yükselen Yay


Sonbaharın yoran Retroları ve zorlu gezegen transitlerinden sonra, Merkür sizi biraz rahatlatmaya geliyor. Zihinsel anlamda gevşemenize, belki de zihninize, bilinçaltınıza iyi gelecek yöntemle tanışmanıza vesile olabilir. Sahiden de manevi konularla ilgilenmek, ya da meditasyon, şifa teknikleri, Astrolojik danışmanlıklar, kukai, koçluk çalışmaları gibi konularla ilgilenmek için doğru bir zaman olabilir.

 

Yükselen Oğlak


Kariyer çevrelerinde dikkat çekebileceğiniz, iyi iş bağlantıları kurabileceğiniz, kısacası kariyerinizde kendinizi gösterebileceğiniz bir dönem başlıyor sizler için. İş toplantıları, iş eğitimleri, seminerler ve konferanslar için de doğru zaman sizler açısından.Sosyal çevre ilişkileri anlamında da etkisini gösterecek Merkür’ün Akrep burcundaki transiti, sizi yeni çevrelere sokabilir, ya da genel olarak sosyalleşeceğiniz, arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçireceğiniz bir ay olabilir.

 Yükselen Kova


Kariyer alanınızda transitini gerçekleştirecek olan Merkür, kariyerinize güzel bir destek olmaya geliyor. İş hayatındaki iletişimsel becerileriniz, bilhassa da üstlerinizle olan ilişkileriniz dikkat çekiyor. İş hayatında yeni bir kararınız olabilir, bir iş teklifi gelebilir, belki de güzel bir imza atabilirsiniz.Ailenizle ve bilhassa da ebeveynlerinizle olan iletişiminiz, onlarla olabilecek ortak gündemler, planlarınız da bu ay dikkat çekiyor.

 Yükselen Balık


Merkür, sizler açısından oldukça geniş konuları anlatan bir alanda transitini gerçekleştiriyor. Birçoğunuzun bu ay hayatı sorguladığını, değişimlerle hayatına bir yön vermeye çalıştığını görüyorum. Bazılarınız bir eğitim fırsatıyla karşılaşabilir, ya da bir eğitime başlayabilir. Yine yurtdışı bağlantılı gündemler ya da uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla iletişiminiz, planlarınız dikkat çekebilir.