14 Mayıs itibariyle, Jüpiter, Balık burcuna 12 yıl sonra giriş yaptı ve 28 Temmuz’a kadar Balık Burcu’ndaki transitinin ilk kısmını gerçekleştirecek. 

Devamı 29 Aralık 2021 - 11 Mayıs 2022 arası ve son olarak da 28 Ekim 2022 – 20 Aralık 2022 arası gelecek.

Jüpiter, Balık burcundaki bu aralıklı transitlerinde, sizlerin de doğum haritasında Balık burcuyla temsil edilen evinizde olacak. 

O vakit buyurun, yükselen burcunuza göre Jüpiter Balık transitinin etkilerine beraber göz atalım.

Yükselen Koç


Jüpiter, Balık’a, yani sizin 12. Evinize giriş yaptı.

Sağlığınıza iyi gelecek bir transit. Önce büyüteç görevi görür, sağlık konularını büyütür, sonra şifayı verir, size iyi gelir.
 
Bu dönemde önce kendinizle barışacaksınız. Zaman zaman takıntılarınıza, korkularınıza büyüteç de tutabilir Jüpiter, ama yüzleşmeler sizi şifalandıracak.
 
Meditasyon, kişisel gelişim konuları ve terapiler gündeme gelebilir. Astrolojik danışmanlık, Regresyon, Kukai vb. okült konular için de güzel bir dönem.
 


Yükselen Boğa


Jüpiter, Balık’a, yani sizin 11. Evinize giriş yaptı.

Kariyerinizin getirileri için güzel bir dönem. Kariyer fırsatları size gelecek. Kariyer çevrelerinde dikkat çekeceksiniz.
 
Bu dönemde sosyal çevrenizde değişimler olabilir, ya da büyüyebilir.
Grup aktiviteleri artabilir. Bir takım derneklere, vakıflara ya da klüplere üye olabilirsiniz.
 
Hayallerimizi ve hedeflerimizi de anlatan 11.evinizde, belki de yaşamda en çok neyi istiyorsanız Jüpiter size onu getirecektir…Yükselen İkizler

Jüpiter, Balık’a, yani sizin 10. Evinize giriş yaptı.
 
Kariyer gezegeni, kariyer evinde. İşinizde kendinizi göstermeniz kolaylaşacaktır. Kariyer fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

İş eğitimleri gündeme gelebilir. İş seyahatleri, ya da uluslararası iş tecrübeleri olabilir.

Sosyal statünüzü de anlatan 10. Evinizde Jüpiter bazılarınıza evlilik ya da çocuk gibi güzel haberler getirebilir. Yükselen Yengeç

Jüpiter, Balık’a, yani sizin 9. Evinize giriş yaptı. 9. evin konuları geniştir.
 
Bu transit hayata bakış açınıza bir iyimserlik getirebilir. Hayata bakış açınızı dönüştürebilir.
Manevi konulara yönlenmenize aracı olabilir.
 
Yurt dışı seyahatleri olabilir. Yurt dışı bağlantılı konular gündeminize gelebilir.
 
Eğitimle ilgili, yüksek öğrenimle ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz.
 
Yayıncılık konularıyla ilgili bir gündeminiz olabilir. Bilhassa bir blog açmak, sosyal medyadan kendinizi tanıtmak istiyorsanız çok güzel bir dönem.

 

Yükselen Aslan


Jüpiter, Balık’a, yani sizin 8. Evinize giriş yaptı.
 
Maddi kaynaklarınızı, mali tablonuzu, ailenizden, eşinizden, varsa iş ortaklarınızdan gelen paraları anlatan bir evde büyük iyicil Jüpiter kendini gösterecektir. Bu sene kendi maddi kaynaklarınızın dışında farklı maddi kaynaklardan yaralanabileceğiniz durumlar olabilir. 

Ailenizden maddi bir destek gelebilir; eşinizin, ortağınızın maddi gelirlerinde artışlar olabilir. Sürpriz bir miras, nafaka, tazminat vb konular gündeme gelebilir. Jüpiter, kredi almanıza da yol açabilir.
 
Bir ortakla ticari girişimler yapmak için güzel bir sene olabilir.
 
Cinsel hayatınız renklenebilir, fakat cinsel hastalıklar için dikkatli olmakta fayda var. Lütfen önlemlerinizi alın.
 
Terapiler, astrolojik danışmanlık, koçluk vb konular için harika bir yıl.

 

Yükselen Başak


Jüpiter, Balık’a, yani sizin 7. Evinize giriş yaptı.
 
“Aşk, Evlilik ya da Ortaklıklı İşler” anlamında olumlu çalışır. Ciddi giden ilişkinizin evlilikle sonuçlanması için güzel bir destek olabilir. Genel olarak aşk trafiğiniz yoğunlaşabilir. Biri gelip size ortaklık teklif edebilir. 
 
Şansınız ilişkileriniz olabilir, yani kısmetler kurduğunuz ilişkiler vasıtasıyla gelebilir.
 
Evliyseniz, eşinizin hayatında çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Belki de çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz.

 

Yükselen Terazi


Jüpiter, Balık’a, yani sizin 6. Evinize giriş yaptı.
 
Sağlığınız için son derece güzel bir transit. Eğer bir sağlık probleminiz varsa çözümleri gelecektir, fakat Jüpiter büyüteç görevi de gördüğü için önce bir sağlık problemlerinizi büyütebilir. 
 
İş ortamınızda, kendi seviyenizde ya da altınızda çalışanlarla ilgili gündemlerinize bir büyüteç tutacaktır, oradaki sorunlar günyüzüne çıkacaktır.
 
İş hayatınızla ilgili bir hareket gelebilir, iş ortamınız değişebilir, büyüyebilir. İşinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. İş arayanlar için güzel bir transit.
 
Bazı Teraziler için evcil hayvan edinme zamanı olabilir bu sene. 
 
Günlük rutinlerinizi abartabilirsiniz. Mesela gün içerisinde bir çok işi aynı anda halletme eğilimine girebilirsiniz. Ya da sporu, diyeti vs abartabilirsiniz. 
 


Yükselen Akrep


Jüpiter, Balık’a, yani sizin 5. Evinize giriş yaptı.
 
Kiminiz yepyeni güzel bir ilişkiye çekilebilir, çünkü 5. Ev aşk evidir. Öte yandan çok flörtöz olup abartadabilirsiniz, sonra bu ilişkiler size bir travma olarak da dönebilir. Yaşadıklarınızdan pişman olmamak için yanlış kişileri hayatınıza almamaya dikkat edin. 
 
Çocuk sahibi olmak isteyenlere güzel haberler gelebilir. Ya da çocuğunuzun hayatındaki güzel gelişmelere sevinebilirsiniz.
 
Bu sene yaratıcı yönleriniz artabilir. Yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Yatırımlarınıza destek olur, güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Yükselen Yay


Jüpiter, Balık’a, yani sizin 4. Evinize giriş yaptı.
 
Gayrimenkul evinde büyük fırsatlar gezegeni Jüpiter’i ağırlıyorsunuz bu sene. Bazılarınız daha büyük bir eve geçebilir bu sene, ya da bir mülk sahibi olabilir. Köklerinizden, aileden maddi bir destek, ya da bir arsa, gayrimenkul vs gelebilir.
 
Aile büyüyebilir, çocuğunuz olur, ya da torun, yeğen gelir… Jüpiter’in 4.ev transitleri evlilik getirebilir. Ama iyi gitmeyen bir evliliğin de sorunlarını büyütebilir.
 
İç dünyanıza dönebilirsiniz, iç dünyanızla daha ilgili olabileceğiniz bir sene olabilir. Regresyon, Astroloji, Ruhsal konularla ilgilenmek için, danışmanlıklar almak için harika bir yıl olabilir.

 

Yükselen Oğlak


Jüpiter, Balık’a, yani sizin 3. Evinize giriş yaptı. 3.evin konuları geniştir.
 
Kardeşlerinizin ya da yakın akrabalarınızın hayatında güzel gelişmeler olabilir, iyi haberler gelebilir. Mesela çocuğu olur, evlenir, kariyerinde güzel bir gelişme olur.
 
Eğitim getirir Jüpiter 3. Evde. Bu sene bir eğitime başlayabilirsiniz. İş kurabilirsiniz, ya da halihazırdaki ticari faaliyetlerinizde büyüme olabilir. Bazılarınız araba satın alabilir. Bol bol kısa seyahatlere çıkarsınız.

 

Yükselen Kova


Jüpiter, Balık’a, yani sizin 2. Evinize giriş yaptı.
 
Büyük fırsatlar gezegeni maddi kaynaklar evinde.
 
Para kazanma şeklinizde bir değişiklik olabilir, gelirleriniz artabilir. Kariyer fırsatları anlamında güzel bir transit. İş teklifleri gelebilir. Kariyerinizde bir değişim olabilir. Yeni yatırım araçlarına yönelebilirsiniz, güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Bazılarınız bu sene bir mülk satın alabilir.

 

Yükselen Balık


Jüpiter, Balık’a, sizin yükseleninize, yani 1. Evinize giriş yaptı.
 
Şanslı bir dönem başlıyor sizin için. Doğru adımları atarsanız, “fırsatları iyi değerlendirebilirseniz” faydasını çok göreceğiniz bir dönem.
 
İnsanlar tarafından beğenildiğiniz, sevildiğiniz, popüler olacağınız bir yıl. Güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. Bazılarınız için evlilik yılı olabilir ya da ebeveyn olabilirsiniz.
 
Özellikle yükselen derecenizden geçerken bir şeylere başlatma enerjisi verir. Fakat dikkat edin, Jüpiter bu sene size kilo aldırabilir.