Sonbaharı Mars’ın ve Merkür’ün Retrolarıyla karşılayacağımız şu günlerde, bana sürekli “Peki, iyi haberler yok mu?” diye soruyordunuz. Ben de Hopililer’e özel 11-20 Eylül arası Güneş’in, Jüpiter, Satürn ve Plüto ile yapacağı güzel üçgen açıyı müjdelemek istedim. Yükselen burçlarınıza göre okumayı unutmayın lütfen. :)

Yükselen Koç


Bu güzel üçgen açının kariyerinizde olumlu bir dönüşüme destek olmak için geldiğini, kariyerinizde sürpriz fırsatlar yakalayabileceğinizi müjdelemek istiyorum. Birçoğunuzun sonbaharda kariyerinde gerçekleşecek değişim öncesi ilk destek açı bu hafta geliyor. Ayrıca bu açı, aşk hayatınıza ve sosyal çevre ilişkilerinize de olumlu destek olacaktır.İlişkilerinizdeki sorunları çözebilir ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

 Yükselen Boğa


Sosyal hayatınızı olumlu etkileyecek bir üçgen açı geliyor bu hafta size. Sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla keyifli aktivitelere katılabilirsiniz. Aşk hayatınızda da olumlu etkilerini hissedeceksiniz. Ebeveyn Boğa’lar çocuklarınızla ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olabilir, onların hayatındaki olumlu gelişmelere sevinebilirsiniz.Bu hafta hobilerinizle ilgilenebilir, yeteneklerinizin üstüne gidebilirsiniz.
 
Yükselen İkizler


Ailevi ilişkilerinize, ailevi gündemlerinize güzel bir destek geliyor. Aile içinde keyifli gündemleriniz olabilir, güzel haberler gelebilir. Kardeşlerinizin ya da akrabalarınızın hayatında güzel gelişmeler olabilir Bazılarınızın bir mülk gündemi olabilir ya da taşınma planlarınız olabilir. Ayrıca bu üçgen ticari faaliyetleriniz varsa olumlu bir destek olacaktır.

 

Yükselen Yengeç


Bu üçgen açı birbirinden bağımsız birçok konuda size destek verecektir. Ticari faaliyetleri olanların yüzü gülebilir. Şanslı bir imza, yeni bir başlangıç sizi bekliyor olabilir. Bazılarınızın eğitim hayatına hoş bir destek olabilir.Maddi konulardaki ya da iş konularındaki zorlu süreçlerinize de bir destek geliyor aslında.

 Yükselen Aslan


Kariyerinize ve maddi gündemlerinize destek bir üçgen açı ile başlıyorsunuz bu haftaya. Birçoğunuz kariyerinde takdir edildiğini fark edebilir ya da sonbaharda gerçekleşecek işteki değişim süreçlerinin ilk ipuçlarını almaya başlayabilir. Sanki yatırımlar ya da bir mülk gündemi de planlarınız dahilinde olabilirmiş gibi duruyor.

 Yükselen Başak


İkili ilişkilerinize güzel bir destek olarak geliyor bu üçgen açı. Aşk hayatınızda, sosyal çevre ilişkilerinizde, evliliğinizde, iş ortaklıklarınızda olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz bu hafta.


Sağlığınızda sıkıntılar varsa, bu üçgenin etkisiyle, ihtiyaç duyduğunuz hekimle karşılaşabilir ya da şifa bulabilirsiniz.

 

Yükselen Terazi


Son zamanlarda biraz yorulduğunuzun, mücadelelerinizin psikolojinize iyi gelmediğinin farkındayım, fakat bu hafta bu güzel üçgenin sizi güçlendirmeye başlayacağını ve sonbaharda yaşamınızda gerçekleşecek bazı olumlu gelişmelere hazırlayacağını söylemek isterim. Özellikle ilişkiler anlamında canınızı sıkan gündemlerin toparlanmasına, kendinizi daha iyi ifade edebilmenize destek olacak.

 

Yükselen Akrep


Kariyerinizin getirilerine güzel bir destekle başlıyorsunuz haftaya. Kariyer çevrelerinde dikkat çektiğiniz, kariyerinize dair sürpriz destekler bulabileceğiniz bir dönem. Ticari faaliyetleri olanlar yeni açılımlar yapabilir, güzel imzalar atabilir. Sosyal çevre ilişkilerinizi de besleyen bu güzel açıyla, arkadaşlık ilişkileriniz keyiflenebilir, beraber güzel aktiviteler düzenleyebilirsiniz.

 

Yükselen Yay


Kariyerinizde tıkandığınız noktalara, yeni iş arayışlarınıza, üstlerinizle çözemediğiniz sorunlara bir omuz geliyor gökyüzünden. Bir çoğunuzun sonbaharda kariyerinde önemli açılımlar olacak ve bu sürecin adımlarını bu hafta hissetmeye başlayabilirsiniz.Ayrıca ailevi ilişkilerinizde tıkanan, zorlayan süreçler varsa, bu üçgenin desteğiyle çözümler geldiğini fark edeceksiniz.

 Yükselen Oğlak


Bu dönem inanç konularına merak sarabilirsiniz. Hayat felsefenizi, dünya görüşünüzü yapılandırabilir bu üçgen açı. Bazılarınızın yurt dışı bağlantılı gündemlerine, yurt dışında yaşayan tanıdıklarıyla ilişkilerine, evliyseniz eşinizin akrabalarıyla olan ilişkilerinize destek verebilir. Eğitim konularınız varsa, yine süreçleriniz için hoş bir destek. Mahkemeleri olanlar için güzel haberlerin gelmesi yakındır.

 

Yükselen Kova


Maddi konularda nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız, bütçenizi nasıl dengeleyebileceğinizi, hangi kararları almanız gerektiğini bulamıyorsanız, bu üçgen açı sizin bu konularda yaşadığınız tıkanıklıkların önünü açacaktır.Bazılarınızın sağlığıyla ilgili endişeleri varsa, ihtiyaç duyduğunuz şifa, iyileşme yöntemi bu dönemde karşınıza çıkabilir.

 Yükselen Balık


İlişkilerinizde, evlilik, aşk hayatınız ya da ticari ortaklıklarınızda bazı sıkıntılarınız varsa, bu üçgen açı, sizin o sıkıntılarınıza bir omuz vermeye geliyor. En azından ilişkilerinizde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine karar verebileceksiniz.Bazılarınızın iş hayatına da iyi gelebilir bu göksel müdahele. İş gündemlerinizde, iş ilişkilerinizde yaşadığınız bazı sıkıntıların çözümü ulaştığını görebilirsiniz.