Birkaç yenilikle sofralara ve yemek sunumlarına renk katmaya hazır mısın?

Evde akşam yemeklerinden biraz sıkılmaya başladıysan, sofraya renk katacak önerilerime kesinlikle bir göz atmalısın. Yaratıcı sunumlar için birkaç basit püf nokta ile bu akşam sofraya özgün bir dokunuş katmaya hazır ol!

Yaratıcı Mum Işığı

Yaratıcı Mum Işığı

Mum ışığının her şeyi olduğundan daha güzel gösteren ilginç bir büyüsü var. Bu yüzden sofrada her türlü yaratıcı ve eğlenceli mumlara yer açmakta fayda var. Farklı yükseklikte mumlar ve alternatif formlarda mumluklar kullanmanı öneririm. Unutmaman gereken bir püf noktası daha var: Kokulu mum kullanma.
 

Bolca Mezeli Sofralar

Bolca Mezeli Sofralar

Yoğurtlu mezeleri veya humusu kendin yapmasan bile, hazır plastik kapları ile sahneyi mahvetmesine izin verme. Çeşitli küçük kaseler alarak bu durumu kolaylıkla çözebilirsin. Hatta başlangıç için hazırlayacağın dips ve çerezler ile de daha fazla renkli tasarımlar için bahane yaratabilirsin!

Eğlenceli ve Şık Tepsiler

Eğlenceli ve Şık Tepsiler

Atıştırmalıklardan bahsetmişken: zeytini, krakerleri ve peynirleri nasıl sunmayı düşünüyorsun? Bu noktada güzel bir tepsiye yerleştirerek sunmanı öneriyorum. Bu sayede hem masaya şık bir dokunuş katmış olacaksın hem de servis etmesi çok daha kolay olacak.

Bardaklar ve Sürahi

Bardaklar ve Sürahi

Bir su sürahisi, herkesin yemeği daha iyi deneyimlemesini sağalayacaktır. Ayrıca buzlu çay veya limonata gibi farklı içecekler sunmanın da güzel bir yoludur. Şık bardaklarla masanı tamamlamak için en sevdiğin malzemeyi  sen seç: seramik, cam veya bakır!

Keyifli Tatlı Stantları

Keyifli Tatlı Stantları

Elmalı turta mı? Yoksa leziz kurabiyeler mi? Bu akşam nasıl bir tatlı var evde? Lezzet şöleninin nasıl sunduğun da en az tadı kadar önemli. Muhteşem bir kaide üzerinde parladıklarından emin ol! Ekmek ya da taze meyveleri sunmak için de kullanabilirsin.

Güzel Kaseler

Güzel Kaseler

Kaseler dekorasyonun her zaman kurtarıcısıdır. Masaya hoş göz alıcı bir dokunuş katmak için kaseni özenle seç. Salata ya da ana yemek için rahatlıkla kullanabilirsin.

Bahar Havası

Bahar Havası

Minik vazolar sofrada sohbete engel olmaz, korkma! Bir sürü renkli vazo ve bahar dalları ile sofrayı dekore edebilirsin. Tek bir büyük buket yerine minik minik sofraya yay çiçekleri.

Şık bir sofra hazırlamak için püf noktalarını öğrendin peki ya tüm bunları nereden bulacaksın? Hipicon.com'da senin için harika bir teklif var! Sana özel teklif kodunu kullan, %10 inidirimli alışveriş yapmanın tadını çıkar.

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?