Astrolog Uygur Gür senin için hazırladı! Burçların tatile çıkma planlarına göre yazlık stillerini, yanına almak isteyebileceklerini yazdı, hemen keşfet. 

Koç Burcu


"Kaç aydır üstüme başıma doğru dürüst bir şey almadım valla. Yaz geldi, içimde bir boy gösterme, sosyal hayata tekrar karışma isteği var, ama beni gösterecek de yeni kıyafetlere ihtiyacım var. Benim rengim kırmızı. Bir kere kırmızı rengi ön plana çıkaracak aksesuarlara ve yazlık ince kıyafetlere ihtiyacım var. O kadar kombine birkaç tane de son moda, havalı ayakkabı da gerekli. Acaba bir de kendime günlük hayatta da kullanabileceğim şık bir yazlık saat mi alsam?"
 


Boğa Burcu
 

"Baharın renklerini pandemiden ötürü üstümde taşıyamadım. Ama yazı kesinlikle kaçırmamalıyım. Benim için öncelik her zaman rahatlıktır. Elbette rahat olacağım diye de yazın cıvıl cıvıl renklerinden olamam. Hem renkli hem de rahat kıyafetler tercihim. Üstüme yapışmamalı, efil efil olmalı. Bir de kilolarımı kesinlikle göstermemeli. Akıllıca alışveriş yapmalıyım. Rahat bir ayakkabıya da ihtiyacım var bu yaz."

 

İkizler Burcu


"Sosyal hayatın, sohbetlerin vazgeçilmeziyim ben. Elbette arkadaşlarla bol bol bir araya gelmek istiyorum. Arkadaşlarım benim kendime has bir giyim tarzım olduğunu düşünür hep. Değişen ruh hallerime göre giyinirim. Takılarım, aksesuarlarım vazgeçilmezimdir. Hem modern hem de şık parçalarımla göz doldururum. Şöyle son moda, rahat ve modern kıyafetler almalıyım kendime. Bir de birkaç yazlık takı, aksesuar da alsam iyi olacak. Ah elbette yazlık birkaç parça çanta da iyi bir fikir olacaktır."
 

Yengeç Burcu


"Ben geleneksel bir kadınım. Çok uçarı tarzlar bana göre değil. Sade, yani gösterişten uzak ve kesinlikle rahat, klasik kıyafetleri seviyorum. Çok fazla takıp takıştırmayı da sevmiyorum. Fakat karanlık renkler de içimi sıkar. Elbette yazın neşesini, melankolisini yansıtmalı giydiklerim. Ufak tefek, az detayı olan ama şık aksesuarlar ve rahat ayakkabılar da çok önemli benim için."

 

Aslan Burcu


"Ben ne giyersem moda odur. Hiç kimse benim gibi taşıyamaz kıyafetlerini. Elbette standartların üstünde giyinmek benim en doğal hakkım. Koca bir yazı yine kendimden bahsettirerek geçirmek istiyorum. Son trendleri merak ediyorum. En şık ve gösterişli parçaları ben giymek istiyorum. Eh marka da severim işin gerçeği. Gösterişli, havalı etekler, ayakkabılar ve göz dolduran mücevherler derhal kargoyla bana ulaşsın. Ayrıca havalı saçlarım için şöyle güzel, yazlık bir şapkaya da ihtiyacım olacak."
 

Başak Burcu


"Sade, abartıdan uzak kıyafetleri seviyorum ben. Klasik ve şık parçalar beni mutlu ediyor. Kırışıklığı fazla göstermeyen ve tozu, tüyü tutmayan kıyafetleri çok severim. O yüzden de kumaş seçimi benim için önemli. Kombinlerimi klasik ve şık ayakkabılarla, ufak ama kullanışlı çantalarla tamamlamayı seviyorum. Bir de kullanışlı ve sade bir yazlık saat çok hoşuma gidebilir açıkçası."

 

Terazi Burcu


"Moda ve estetik denilince elbette akla gelen ilk kişilerden biri benim. Romantik ama her ortama uyabilecek tarzımla göz doldururum. Makyajım kesinlikle kombinimi doğru tamamlamalıdır. Öncelikle bu yazın renklerini yansıtacak makyaj malzemelerine ihtiyacım var. Sonra da kumaşıyla kalitesini belli eden, renkli kıyafetler seçmeliyim kendime. Zarif ve şık ayakkabılar beni benden edebilir. Ya ufacık, zarif takılara ne demeli?"
 

Akrep Burcu


"Şehvetin, aşkın, cazibenin gücünü en iyi ben taşırım. Demek ki bu yaz da bu gücümü yansıtacak dikkat çekici kıyafetlere ihtiyacım var. Ben öyle sade ve gösterişsiz kıyafetlerden hoşlanmıyorum. Bir dekolte, ufak bir leopar detayı ya da seksapalitemi ortaya çıkaracak bir detay ararım. Birkaç parça rahat ayakkabının yanı sıra, muhakkak yürüyüşümü, beden dilimi cazibeli gösterecek çekici ayakkabılardan da giymeliyim. Ayrıca renkleri ve tasarımıyla da göz dolduran takılar kesinlikle alacağım."
 


Yay Burcu


"Benim önceliğim moda değil. Benim için önemli olan ruhumun renkliliğini, içimdeki gökkuşağını yansıtabilecek kıyafetler. Rahatlık da önde gelir! Uzun renkli etekler, geniş pantolonlar, sportif tarzda kıyafetler tam bana göre. Bohem bir havam var benim, demek ki farklı aksesuarlar, takılar beni bütünlemeli. Hareket halinde olmayı da çok sevdiğim için rahat ayakkabılara ve geniş çantalara ihtiyacım var bu yaz."
 

Oğlak Burcu


"Benim tarzım belli. Ben sade, klasik ve kullanışlı parçaları severim. Ama uyum kesinlikle olmalı. Sadece renk uyumu değil, kumaş uyumu da önemli. Yazın içinde rahat hareket edebileceğim pantolonlar ve etekler istiyorum. Elbette rahatlık demek, salaşlık demek değil. Rahat ama çok şık olmalıyım. Özellikle ayakkabılar ve çantalar benim için çok önemli detaylar. Sportif ve klasik bir saat de beni çok mutlu eder."
 

Kova Burcu


"Modayı takip edenlerden olmadığım kesin. Benim sıra dışı, yani kimsede kolay kolay rastlayamayacağınız bir giyim tarzım vardır. Yazları önceliğim rahatlık. Bir kere her yaz kendime rahat ayakkabılar alırım. Bol pantolonlar, salaş etekler, bol bluzlar ve kesinlikle günlük kıyafetlerime uygun takılar benim giyim tarzımı yansıtır. Ütüyle filan da uğraşmayı sevmediğim için, kolay giyilebilecek kıyafetleri tercih ediyorum."
 

Balık Burcu


"Yaz demek rahatlık demek. İpek ve zarif bluzlar, bedeni sarıp sarmalamayan kıyafetler, rahat, ama şık ayakkabılar benim tarzımı yansıtır. Takılara, aksesuarlara karşı özel bir zaafım var. Duygusal hallerimi sanırım giyimime çok fazla yansıtıyorum ve uzun bir pandemi sessizliğinden sonra artık cıvıl cıvıl görünmek, yazın renklerini biraz yansıtmak istiyorum."