Herkesin evde kaldığı, sevdiklerine hasret kaldığı, güzel hayaller kurduğu bu günlerde burçlar neler düşünüyor? Ne yapmayı planlıyor? İşte birbirinden eğlenceli yorumlar!

Koç Burcu


"Hareket etmeyi özledim ya. Şöyle uzun uzun yürüyüşler yapmayı, plansız, gelişine güzel gezmeyi. Biraz çıkayım da enerjimi sokaklara bırakayım."

 

Boğa Burcu


"Eveet gelsin keyifler. Müdavimi olduğum restoranlara gidip güzel yemekler yemeyi o kadar çok özledim ki. Sanırım hangi sırayla gideceğimi bir planlamam lazım önce."
 


İkizler Burcu


"Telefonda çene yapmaktan sıdkım sıyrıldı. Bir insan yüzü göreyim, iki laf edeyim. Ha bir müddet maskemi takarım yine ben. Ama bir beş çayını da artık tek başıma geçirmek istemiyorum."
 


Yengeç Burcu


Bir anneme, bir evlatlarıma gitmeyeyim mi ? Dünya umurumda değil, ama ailemi Skype’tan görmekten bıktım. Dur onların sevdiği kurabiyelerden de yapayım."

 

Aslan Burcu


"Allah aşkına şu saça başa bir düzen vereyim. Evde kılıksız kılıksız oturmaktan sıkıldım. Takayım, takıştırayım. Bir sahalara geri döneyim. Ruhum sıkıldı be!"

 


Başak Burcu


"Ben öyle hemen normalleşemem. Yine maskemi, eldivenimi takarım, tedbirimi alırım, kapalı alanlara falan da girmem. Balkonumu yıkar, paklar orada hava alırım."
 Terazi Burcu


"Şıkır şıkır da, tıkır tıkır da, fıkır fıkır da Mahmure. :) Evet sosyal hayata dönüşe hazırım. Yarıda kalan aşkları tamamlamaya da hazırım. Ama önce yazın canlılığını yansıtan güzel kıyafetler, yazlık ayakkabılar almalıyım."
 


Akrep Burcu


"Dostlarımı özledim ben. Derin sohbetlerimizi… Ayrıca bunca zaman kim ne yaptı, bu süreci nasıl geçirdi, mesela kim kilo aldı, bir öğreneyim."
 


Yay Burcu


"Çok şükür geride bıraktık bu süreci. Her şeyin ben iyiye gideceğine inanıyorum. Tatil planlarımı yürürlüğe sokmanın vaktidir. Acaba tatil için tek bir yere gitmek yerine, kısa kısa bir sürü yer mi gezsem? Bana acilinden bir seyahat çantası!"

 


Oğlak Burcu


"Ekonomi bir toparlansın, başka bir şey istemiyorum. Ayrıca sorumluluklarım var benim, evde otur otur nereye kadar. Hemen yeni normale göre organize olmam lazım."
 


Kova Burcu


"Pas tuttum hareketsizlikten. Gözüm alışverişte değil, ama giyerim spor ayakkabılarımı şöyle güzel bir doğa yürüyüşü yaparım."
 


Balık Burcu


"Hepimiz çok acı çektik. Günlerdir üzülüyorum artık mutlu olmak benim de hakkım. Ben de sevdiklerime kavuşmak, onlarla vakit geçirmek, mutlu olmak istiyorum. Sevdiklerime kavuşunca önce bir sarılıp ağlayacağım."