Şehir ışıl ışıl! Caddeler, sokaklar renkli ışıklarla süslenmiş, mağaza vitrinlerinden reklam panolarına kadar her yerde yeni yıl heyecanı başlamış. Yılın en keyifli zamanına herkes tatlı bir telaşla hazırlanıyor. En heyecan verici yanı da bitmek tükenmek bilmeyen fırsatlarıyla yılbaşı alışverişlerine kaptırıyor insan kendini.

Semt Pazarları


Yılbaşı çiçeklerinden nefis kış sebzelerine, küçük hediyelik eşyalara, kimi pazarlarda giyim ürünlerine kadar çok çeşit bulabileceğin birçok tezgâh ile pazarların her yerine yeni yıl ruhu sirayet ediyor. Taze sebze-meyve almak isterken kendini bir anda yılbaşı hediyeleri alırken bulabilirsin.
 

AVM'ler


Herkesin her an her ihtiyacını karşılayabileceği can alıcı noktalar; AVM’ler. Evet, bazen fazla kalabalık olabiliyor ama yoğunluk azalana kadar yemek katlarında oyalanmak güzel bir opsiyon. Özellikle şu dönemde gördüğün birbirinden kazançlı kampanyalardan faydalanmamak imkânsız. Yine de hiçbir şey almak istemeyenler için bile sırf vitrinlerini gezmek bile çok güzel.

 

Souq Dükkan


Birbirinden güzel ve özel tasarım ürünleri her yerde kolay kolay bulunmuyor. Yılbaşı hediyesi için hem kaliteli hem de farklı alternatifler arayanlar için Souq Dükkan birebir. Her bütçeye uygun hediyeler bulabileceğin gibi tasarım ürünlerinin atmosferi, sana kendi hediyeni yapmak konusunda ilham verebilir.
 

Eminönü


Yılbaşından önce Eminönü’ne gitmezsen yeni yıla tam giremeyecek olabilirsin. :) Cıvıl cıvıl, çok renkli ve otantik ortamıyla yeni yıl ruhunun en iyi hissedildiği yerlerden biri olan Eminönü’nde seni bekleyen yeni yıl süslerini ve hediyelikleri kaçırmaman lazım. Bu kadar yetmez; Nimet Abla’dan şanslı Milli Piyango Bileti’ni almayı da ihmal etme. Oralardayken Kapalıçarşı’ya da uğrayıp alışveriş yapabilirsin.
 


Migros


Yeni yıl gecesine hazırlık günler önceden başlar! Akşam yemeğinden 1 Ocak sabahının ilk kahvaltısına, ilk akşam yemeğine kadar her şeyi planlaman lazım. Alışveriş listen hazırsa buradan da yapabilirsin.

 

Boyner


Alınması gereken o kadar çok hediye var ki, başta kendine olmak üzere! A’dan Z’ye her şeyi bulabileceğin Boyner’de çok özel fırsatlarla birbirinden güzel yılbaşı hediyeleri alabilir, tüm sevdiklerini mutlu edebilirsin. Hatırlatmadan geçmeyeyim: Hopi’nin selamını söylemeyi unutma. :) “Ben online alışveriş yaparım” dersen hadi hemen Boyner.com.tr’de araştırmaya başla!