Bu Babalar Günü’nde ona ne alacağına hâlâ karar veremedin mi? Hadi gel beraber seçelim! Hayatındaki en özel, en güçlü, en iyi adama sevgini göstermek için onu çok mutlu edecek bir hediye almak kadar, sevdiğini söylemek de önemli. Önce sevgini göster, senin için ne kadar değerli olduğunu söyle ve güzel bir hediyeyle kapanışı yap!

Şıklığından Ödün Vermeyen Babalara


Baban özenle giyinmekten hoşlanıyorsa ve her zaman, her yerde şıklığıyla öne çıkıyorsa onun için en doğru hediye elbette ki giyim ürünleri olacak. Eğer klasik bir tarzı varsa jilet gibi bir ceket, kaliteli bir gömlek ya da günlük olarak giymesi için polo yaka tişört satın alabilirsin.
 
Ancak yıllar geçse de yaşlanmayan, kot pantolonsuz ya da deri ceketsiz yapamayan bir baban varsa, en iyi erkek spor giyim markalarının ürünlerini inceleyebilirsin. Bermuda şorttan kargo pantolona, sweatshirt’ten tişörte pek çok giyim ürünü arasından birini seçebilir hatta onun için şık bir kombin bile oluşturabilirsin. 

 

Her Zaman Bakımlı Babalara


Misler gibi kokan, cilt bakımını aksatmayan bakımlı babalar için en iyi hediye seçenekleri kozmetik ürünler. Tıraş sonrası kullanacağı nemlendiriciler, onarıcı kremler ve göz kremlerinin yanında cilt temizleyicileri, tonikler de seçenekler arasında.
 
İstersen tek bir ürün almak yerine, hoş bir sepet de hazırlayabilirsin. Böylece onu ne kadar çok düşündüğünü gösterebilirsin. Güzel bir kutu ya da sepetin içine en sevdiği parfümü, en çok kullandığı cilt bakım ürünlerini, deodorantını, parfümünü, tıraş losyonunu hatta diş temizleme ürünlerini ekle. Harika olmadı mı?

 

Dakikliğiyle Hayran Bırakan Babalara


Her işini zamanında halleden, düzeniyle, disipliniyle kendine hep örnek aldığın bir baban varsa, bu Babalar Günü’nde hediyen belli: şık bir kol saati. En iyi kol saati markalarının ürünlerini inceleyip hem tarzına hem de alışkanlıklarına uygun bir modelde karar kıl ve babanın kalbini yine yeniden çal!
 
Küçük bir set hazırlamak istersen de saatin yanına bir kalem ve süresiz bir ajanda da ekleyebilirsin. Böylece çalışırken, not tutarken hep seni hatırlayabilir.

 

Temel Reis Gücünde Sportif Babalara


Her yaşında fit, aslan gibi babanı destekleyecek bir hediye almaya ne dersin? Bunun için spor giyim ürünleri oldukça ideal. En sevdiği spor markasının eşofman takımı ya da yaptığı spora uygun; şort, tişört, atlet ve diğer tekstil ürünleri arasından seçimini yapıp spor esnasında rahat etmesini garanti altına alabilirsin.

 

Berberden Çıkmayan Babalara


Her sabah jiletle sinekkaydı tıraş olan, saçlarını sık sık kestiren babanın hayatını kolaylaştırmak ister misin? Tıraş makinesi ya da pek çok fonksiyona sahip saç sakal kesme makineleri, beylerin hem zamandan hem de masraflardan tasarruf etmesini sağlıyor. Sen de babanın ihtiyaç duyacağı özelliklere sahip bir ürün seçerek evde rahatça tıraş olmasına destek olabilirsin.

Boyner.com.tr’de tüm bu hediye seçenekleri için özel teklifim var! Hadi alışveriş başlasın!