Geçtiğimiz yılın alışveriş verilerini inceleyince fark ettik ki, kimse artık sevdiğine pelüş ayı hediye almayı tercih etmiyor. Bir dönemin en popüler yıldızı, her Sevgililer Günü’nün, doğum gününün başkahramanı pelüş ayılar şimdi çok yalnız.
Yok cool değilmiş, yok ilk akla gelenmiş diyerek ötekileştirdiğin, burun kıvırdığın, yok saydığın ayılar ne etti sana, söylesene. :)
Düşündüm taşındım, bu sene aşkın, sevginin en güzel gününde, pelüş ayı hediye etmen için çok tatlı sebepler buldum. Bana hak vereceğine eminim!

Çocukluğunu Hatırlatır


Daha küçücük bir çocukken elinden tuttuğun pelüş ayını çok özlemedin mi? En eğlenceli anlarında yanında olan, bir numaralı arkadaşını tekrar gördüğünde zamanda yolculuğa çıkmış gibi hissedeceksin. Hem ne güzel yeniden genç hissetmek için harika bir bahane olacak. Sevgililer Günü’nde çocukluğuna dönmeye ne dersin?

 

İçini Isıtır


Sarılıp dertleşmek yetmeyince, gittiğin her yere onu da götürdüğün günleri ne çabuk unuttun. Sıcacık tüylerine sarılıp uyuduğun zamanlar geçmişte mi kaldı? Hayır, şimdi anıların ve sevginin tekrar canlanma zamanı! Sevginin en tatlı hâli seni bekliyor.
 

Ruhunu Yumuşatır


Pencerelerin önünde senin eve dönmeni bekleyen biricik dostunun gözleri hep yollarda kaldı. Üstü başı tozlandı, ayakaltında dolaşmasın diye dolaplara kaldırıldı. Böyle haksızlık olmaz, olamaz. Hüzün zamanı bitti. Şimdi kavuşma vakti! Canın gibi sevdiğin ayın, ruhunu eskisi gibi yumuşacık yapacak, masum sevgisiyle gönlünü tekrar kazanacak.

 

Yalnızlığa İyi Gelir


Küçükken her şey daha kolaydı tabii, tutup elinden koşardınız oradan oraya. Birlikte büyüdünüz, çok büyüdünüz, kocaman oldunuz, evlere sığamadınız. Birlikte eğlenmeye çıkmak zor mu gelmeye başladı? :) Gelmesin! Kimseye ihtiyacın yok pelüş ayından başka. Partiler eskisinden eğlenceli, yalnızlığın eskisinden çok daha keyifli olacak.
 


Yol Arkadaşın Olur


Sen yepyeni yerleri gezip keşfederken o yapayalnız mı kalsın? Seni evde beklediği günler geride kaldı. Şimdi onu ihmal ettiğin her anı telafi etmen gerek. Biricik pelüş ayın, emin ol en iyi yol arkadaşın olacak. Yorulup mola verdiğinde onun sıcacık omzunu hiçbir şeye değişmek istemeyeceksin.

 

Bu Ay #AyılarınAyı Olsun


Hadi bu yıl bir değişiklik yap ve sevdiğine yumuşacık, tatlı mı tatlı bir ayı hediye et. Bitsin bu hüzün, ayıların da yüzü gülsün. Şubat ayı #AyılarınAyı olsun.

Birbirinden tatlı ayılar burada seni bekliyor!