5 Temmuz 2020 tarihinde, 13 derece Oğlak burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmada öngörüler yükselen burçlara göre yapıldığından dolayı Astrolog Uygur Gür, ay tutulmasının yükselen burçlar üzerindeki etkilerini senin için yorumladı.

Yükselen Koç


Ay tutulması benim hayatıma güzel, köklü değişimler için geliyor. Kariyerimde son zamanlarda her şey rutine binmişti. Açıkçası, bazı köklü değişimlere hazırım galiba. Yeni bir unvan, yeni bir terfi, yeni bir açılım bekliyorum.Toplumsal statümü ilgilendirecek birtakım yenilikler de olacağını hissediyorum. İyi giden bir ilişkiyi evlilikle, iyi giden bir evliliği ise bir çocukla taçlandırabileceğim gibi, kötü giden bir evliliği sanırım artık masaya yatırıp, bazı kararlar alabilirim.
 Yükselen Boğa


Hayatıma biraz yurt dışı konuları mı giriyor acaba? Uzaklarda yaşayan tanıdıklarımdan ya da eşimin akrabalarından bazı haberler gelirse hiç şaşırmayacağım bu dönemde.Nicedir bazı eğitimlere başlamayı planlıyordum. Bu eğitim kişisel gelişimim, bir hobim için olabileceği gibi, akademik eğitimleri de düşünebilirim aslında.
 
Yükselen Yengeç:


Ay tutulmalarının görevi sürüncemede kalan konulara bir müdahele etmektir. Bir zahmet benim de şu ilişkilerime bir el at Ay tutulması. Şu aralar her türlü ilişkimi yönetmekte zorlanıyorum, yoruldum ve senin desteğine hazırım.Ayrıca davalık bir gündemim de olursa, doğru yolu izlemem konusunda destek vermeni bekliyorum.

 Yükselen Aslan


İş temposundan da günlük yaşamımın gidişatından da biraz yoruldum.İş ortamında iyi veya kötü yakın zamanda değişiklikler bekliyorum. İş arkadaşlarımdan biraz uzaklaşmak zorunda kalabilirim ve kariyerinde ciddi anlamda değişimler olabilir.Sağlık konusunda biraz ihmalkar mı davrandım acaba? Sanırım yeme içme düzenime, sporuma, uyku alışkanlıklarıma dikkat etmeliyim.

 Yükselen Başak


Aşk hayatımı yönetmekte son zamanlarda zorlanıyorum. Açıkçası ilişkilerimde önümü göremediğim için gökyüzünün desteğine ihtiyacım var. Sanırım iyi ya da kötü hem aşk hayatımla ilgili hem de sosyal çevre ilişkilerimle ilgili bir karar vermek istiyorum artık.Şu aralar içimde bir ebeveyn olma isteğimi yükseliyor acaba? Sanki zamanı geldi ve ben yakında bu konuda da bir karar alacakmışım ya da güzel haberler gelecekmiş gibi duruyor.
 
Yükselen Terazi


Nicedir ailevi konularda netleşmeyen bazı gündemlerimiz var ve bunların yakında bir çözüme varacağına inanıyorum.Taşınma isteğim de her an gündeme gelebilir ya da ailede bir mal mülk, miras konusu olabilir.Ailemde bazı sağlık konuları olursa zaten her zaman yanlarındayım.
 
Yükselen Akrep


Tutulmanın da desteğini alarak kararlarımı, planlarımı yürürlüğe sokabileceğimi biliyorum.Kardeşlerimle, yakın akrabalarımla ve çocukluk arkadaşlarımla ortak gündemlerimiz olabilir ya da onların gündemlerine destek vermem gerekebilir.Gelebilecek yeni teklifler, görüşmeler, sözleşmeler var sanki. Ticari girişimlerimle ön planda olabilirim.Bazı kısa seyahatler bu ay devreye girebilir.

 Yükselen Yay


Muğlak kalmış, nasıl bir finansal yol izleyeceğimi bilmediğim maddi konularla ilgili birtakım bitişler ya da netleşmeler yaşayabilirim.Uzun zamandır beklediğim paralar kasama girebilir. Tutulma zamanı bir mülkümü, eşyamı, arabamı, evimi vs elden çıkarmaya karar verebilirimKariyerimde bir değişim tetiklenebilir. Hatta bambaşka kariyer açılımları bile yapabilirim.

 Yükselen Oğlak


Kendimle ilgili bir şeyleri duyurmak, hayatımdaki önemli bir konuyu ön plana çıkarmak, projemi, fikrimi, kararımı paylaşmak istediğim bir dönemdeyim.İkili ilişkilerle ilgili de bir karar almam an meselesi çünkü artık tutulmanın da desteğiyle ne istediğimi biliyor olacağım.Ufak bir estetik müdahele, ya da dış görüntümde bir değişiklik, bir farklık hoş olabilir. Sağlığımı ihmal etmemem gerektiğinin de farkındayım.

 Yükselen BalıkYükselen Kova


Hiç bir şey benden daha kıymetli değil ve ben, beni anlamayan, benim fedakarlıklarımı göremeyen arkadaşlarımı daha fazla sırtımda taşımak istemiyorum.Kariyerimde ise sürüncemeli konuların netleşeceği için çok heyecanlıyım.Duygusal konularla ilgili de kararlar alabilirim. Tutulmayla beraber evlilik, ya da çocuk sahibi olma fikrine ısınırken, beni mutlu etmeyen ilişkilerimi de sonlandırmayı seçebilirim.Kısacası hayata dair yeni, taze gelişmeler dikkat çekici olacak.