Yalnızların köşe bucak kaçtığı o gün geldi çattı: Sevgililer Günü. Üzülecek bir şey yok. Unutmamak gerekir ki yalnız ya da çift olmandan öte sen bir bireysin ve çok güçlüsün. Tabii ki bir ilişkide olmanın da yalnızlığın da avantajları kadar dezavantajları da vardır. Etrafındaki sevgi kelebekleri sana sıkıcı geliyorsa 14 Şubat’ta yapabileceğin alternatif etkinlikleri derledim. Bu günden tam verim alman için önerilerimi dikkate alabilirsin.

Geyik Grubu


En sevdiğin dostlarınla sabaha kadar kahkahalarla geyik yapmak için en ideal günde olabilirsin. Birbirini en iyi tanıyan insanlar olarak, bolca dalga geçilen ama bir yandan da birbirinize destek olacağınız bir gece olabilir. Önemli olan güvendiğin sevdiğin insanlarla yan yana olamasan da birlikte eğlenebilmek! Görüntülü konuşmalar, anlık fotoğraflar ve ses kayıtlarıyla geceniz çok eğlenceli geçecek.
 

Evde Romantik Film Gecesi


Kış günlerinin en sevilen yanı, kuşkusuz evde geçirilen zaman. Eğer moralin bozuksa bu gecelik sağlıklı beslenme rutinini bozmanda hiçbir sakınca yok. Battaniyeni, sevdiğin abur cuburları al, koltuğuna yayıl ve bir diğer yazıda senin için derlediğim aşk filmlerinden birini izlemeye başla. Romantik bir filmden hazzetmeyeceğini düşünüyorsan, bir aksiyon fırtınasına atılabilir veya kahkaha tufanına teslim olabilirsin. Karar senin! :)

 

Sosyal Medya


Bu gece herkes sevgilisiyle birlikte zaman geçirirken, yalnızların bir diğer buluşma noktası da elbette sosyal medya. Mobil uygulamaların kolaylığı sayesinde sosyalleşmek için biraz fazla mesai harcayabilirsin. Hem keşfetmenin hem de eğer ilgilendiğin birilerini bulabilirsen paylaşmanın verdiği mutluluk, bu geceyi atlatmanı sağlayacaktır. Ayrıca kim bilir belki de bu 14 Şubat’ta hayatının aşkını bulursun.

 

Rutinini Bozmamak


14 Şubat’ın herhangi bir gün olduğunu düşünerek bu günü atlatmaya ne dersin? Bir sevgili olmadığın için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü göz ardı edebilirsin. Günlerini normalde nasıl geçiriyorsan bu günü de öyle geçirebilirsin ve belki de geçirmelisin. Yalnızlığın tadını çıkarmaya devam et. Ve hep o çok istediğin hediyeyi kendine al. Sen kendini sev yeter. :)