Sevgililer Günü’nü kutlamak için ne yapacağına bir türlü karar veremediysen sana ilham verecek öneriler hazırladım.

Aşk ve sevgiyle geçen günlerin her biri kutlamaya değer! Aslında size her gün Sevgililer Günü olsa da bu özel günde mutlaka bir şeyler yapmak isteyebilirsin. Aşkınızı kutlarken size yardımcı olabilecek bazı önerilerim olacak. Dilerim ki hep çok mutlu olun, hep daha çok sevin, sevilin!

Sade ve Romantik Yemek

sade-ve-romantik-yemek

Evde birlikte hazırlayacağınız lezzetli ve özel bir yemek tek başına bile yeterli olabilir. Birbirinizi çok daha yakından tanıyacağınız anlar yaratmaya sebep olacak çok güzel bir plan değil mi? Alışverişten sofra hazırlamaya kadar paslaşmak şart. Biri oturup hazıra konmayacak. Beraber emek verip, nefis bir sofrada mutluluğu ve hayatı paylaşacaksınız.

Sürpriz Tatil Planı

surpriz-tatil-plani

En çok gitmek istediği ülkeye bir bilet almaya ne dersin? Bir hayali gerçekleştirmenin en romantik ve özel yollarından biri olabilir. Birlikte seyahate çıkmanın verdiği heyecanın yanında hem yeni bir ülke keşfedecek hem de işlerden uzaklaşıp mini bir tatil de hediye etmiş olacaksın. O’nun çok beğeneceğini düşündüğün oteli de booking.com’dan seçerek rezervasyonunu yapıp tüm tatilin detaylarını planlayıp ona harika bir sürpriz yapabilirsin.

Özel Bir Hediye

ozel-bir-hediye

Hediyenin özel olması için senin almış olman yeterlidir mutlaka ama özen göstererek seçtiğin bir hediye çok daha anlamlı olabilir. Laf arasında söylediği bir detayı unutmadan seçtiğin bir hediye ya da uzun zamandır istediği bir şey olabilir, hepsi özel. Yeter ki sevgiyle seçilmiş olsun. Zoraki hediyelere kimsenin ihtiyacı yok. Küçük de olsa düşünmek yeter de artar bile.

Eğlenceli Bir Gece

eglenceli-bir-gece

Siz belki de özel günleri eğlenceli ve hareketli kutlamaktan hoşlanan bir çiftsiniz. O zaman en sevdiğiniz müzisyenleri dinleyerek, bir konserde dans ederek, kalabalıkların içinde eğlenerek geçirebilirsiniz Sevgililer Günü’nü. Önemli olan birlikte olmak değil mi zaten? :) Hadi buradan size en uygun etkinlikleri seçelim.

Bonus: Evlilik Teklifi

bonus-evlilik-teklifi

Ömrünü birlikte geçirmek istediğinden eminsen bunu Sevgililer Günü’nde o’na söylemek harika bir fikir. Asla unutulmayacak bir gün olması adına da keyifli bir tercih. :) Aşkını ve sevgini kutlarken yepyeni bir hayata adım attığınız gün unutulmaz olacak.

Hadi gel, birbirinden güzel hediye alternatifleri için Boyner’e bakalım!