Apple’ın yepyeni ürünü iPhone SE, hem fiyatı hem de özellikleriyle seni çok sevindirecek!

Yeni bir telefon satın almak mı istiyorsun? Gel, yeni çıkan iPhone SE’nin ayrıcalıklı özelliklerine göz atalım! Tasarımından teknik özelliklerine en çok öne çıkan, senin için en çok avantaj sağlayacak yanlarını inceleyelim!

Yeni iPhone SE Özellikleri

Yeni iPhone SE Özellikleri

  • iPhone SE, şimdiye kadarki en güçlü 4.7 inç iPhone*.
  • Uygulamalarda, oyunlarda ve fotoğraflarda inanılmaz performans için bir akıllı telefondaki en hızlı çip olan A13 Bionic’e sahip.
  • Stüdyo kalitesinde portreler için Portre modu ve altı adet ışık efekti.
  • Işıklı ve gölgeli alanlarda olağanüstü ayrıntılar için yeni nesil Akıllı HDR.
  • Sinema kalitesinde 4K video kaydı.
  • Ve iOS’in tüm gelişmiş özellikleri.
  • Uzun pil ömrü* ve suya dayanıklı tasarım* gibi sevdiğiniz iPhone özelliklerinin çoğu şimdi yeni bir boyutta sunuluyor.

Sen de tüm bu ayrıcalıklı özelliklere ve çok daha fazlasına sahip olmak için iPhone SE satın alabilirsin. HOPİ’li olmanın avantajlarından yararlanarak eski iPhone telefonun ile 550 TL ek destek almak, üzerine bir de 50 paracık kazanmak için yeni iPhone SE telefonunu Troy ve Gürgençler mağazalarından ya da online mağazalarından satın alabilirsin!

Yasal Uyarı

*Ekran boyutu diyagonal olarak ölçülür.
 
*Pil ömrü kullanıma ve yapılandırmaya göre değişir. Daha fazla bilgi için lütfen apple.com/tr/batteries adresini inceleyin.
 
*iPhone SE suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP67 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 1 metre derinlik) elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?