Yepyeni iOS 14 mobil işletim sistemi ile tanışmaya hazır mısın?

Apple tarafından 22 Haziran 2020 tarihinde tanıtılan iOS 14, iPhone en son sürümü iPhone kullanıcılarına yepyeni deneyimler vadediyor. Yeni bir telefon almayı düşünüyor ya da teknolojideki son gelişmeleri takip etmeyi seviyorsan yazımı okumaya devam et!

Her Şeye Kolayca Ulaşma İmkanı

Her Şeye Kolayca Ulaşma İmkanı

iPhone iOS 14 mobil işletim sistemi ile daha pratik bir telefon haline geliyor. Ana ekrana eklenebilen araç takımları, sık kullandığın uygulamalara göre ihtiyaç duyacağın araçları önüne getiren akıllı gruplama, kategorilere, kullanım sıklığına göre sıralama ve dosyalama yapan uygulama arşivi gibi özellikler hayatı kolaylaştırıyor.

Keyifli ve Pratik Görüşmeler

Keyifli ve Pratik Görüşmeler

iOS son sürüm sayesinde iPhone model telefonlarınızda yapacağınız aramalar ve görüntülü görüşmeler çok daha pratik hale geliyor. Herhangi bir uygulamayı kullanırken ekranı kaplamayacak sadece ekranın üst kısmında görünen arama bildirimleri, arama ya da görüntülü görüşme yaparken dilediğiniz uygulamayı kullanabilme imkanı küçük ama pratik yeniliklerden.

Daha Gizli, Daha Güvenli

Daha Gizli, Daha Güvenli

Apple, iOS 14 sürümü ile güvenliğe de ekstra önem verdiğini vurguluyor. Verilerin üzerinde daha fazla söz sahibi olmana imkan tanıyan, gizlilik koşulları konusunda daha şeffaf olan mobil işletim sistemi, uygulamalara verdiğin izinlerden yeni indirdiğin uygulamalara kadar her detayı inceliyor.

Kaşiflere Özel Gelişmeler

Kaşiflere Özel Gelişmeler

iOS 14 ile haritalar özelliği de daha pratik hale geliyor. Akıllı konum bulucu ve gideceğin lokasyona özel mekan önerileri yapan rehberler ile seyahat etmek ya da gezintiye çıkmak daha keyifli.

Her Dile Yatkın

Her Dile Yatkın

İster iş ister sosyalleşmek için farklı dillerde sohbet etmeni kolaylaştıran çeviri uygulaması, iPhone son sürümü ile tam 11 farklı dilde çeviri yapıyor. Üstelik ses kaydı ile hemen çeviri yapıp sohbetlerini de gizli bir şekilde saklıyor.

Kişiye Özel Mesajlaşma

Kişiye Özel Mesajlaşma

iPhone yeni sürüm mobil işletim sistemi iOS 14 ile sana yepyeni Memojiler de sunuyor. Maske, sarık, gözlük, AirPods… Memojilerde kullanacağın yeni saç stilleri ve aksesuarlar ile kendini en iyi şekilde yansıtabilirsin. 
 
Daha gizli, daha pratik, daha eğlenceli bir iPhone deneyimi için en son iOS sürümü beklentileri karşılayacak gibi görünüyor. Sen de iOS 14’ü deneyimlemek için teknosa.com’u ziyaret edebilirsin! Yeni bir telefon ya da farklı bir teknolojik ürün ihtiyacın için Hopi'nle teknosa.comdan alışveriş yaptığın takdirde tüm indirimlere ek %2 Paracık da kazanabilirsin.

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?