Evde kaldığın süre boyunca her zamankinden daha farklı bir temizlik rutinine, evin neredeyse her köşesinde spor yapmaya, daha önce denemediğin birçok lezzeti denemeye ve daha pek çok şeye alıştın. Şimdi gel, bu değişimlerden “yeni normal” düzende kendine yer bulacak olanlardan birkaçına şöyle bir bakalım.

Rujlar Geri, Maskaralar Ön Planda


Evde kaldığın dönemlerde her gün yeni makyaj denemeleri yapanlardan mıydın? Yoksa bu dönemi fırsat bilip cildine nefes aldıranlardan mı? Hangi tarafta olursan ol, “yeni normal” düzenin, popüler makyaj tarzlarını değiştirdiğinden haberdar olmalısın. Artık rengarenk rujlar değil, rengarenk gözler ön planda. Özellikle yaz mevsiminin eşlikçisi parlatıcılar ve canlı renkler, yerini gözleri ortaya çıkaracak far ve maskaralara bıraktı. Maske ardında en sevdiğin rujlarını bir süreliğine kullanamayacak olsan da iyi bir far uygulaması ve simsiyah kirpiklerle dikkati üzerine çekmek hala senin elinde!

 

Güneş Gözlükleri In, Sakallar Out


Bu yaz erkekler için sakal modası yerini güneş gözlüğü modasına bırakıyor. Özellikle yaz için sakal bakım ürünlerinin stoğunu yaptıysan, onlara bir süreliğine elveda diyebilirsin. Çünkü tarzını tamamlayacak harika güneş gözlüğü modelleri seni bekliyor. Klasik çerçevelerin yanı sıra bu yılın favorisi kemik çerçeveleri de tercih edebilir, kıyafetlerine uygun güneş gözlüğü modeliyle dikkatleri üzerine çekmenin keyfini çıkarabilirsin.

 

Ojelere Elveda, Çamaşır Suyuna Merhaba


Bir süredir manikürünü yaptıktan sonra özenle sürdüğün ojelerin çok çabuk bozulduğunu fark ediyor olabilirsin. Merak etme, muhtemelen herkes aynı durumda. Çünkü “yeni normal” düzende ojeler out, çamaşır suyu in. Temizlik yaparken eldiven kullanmaya özen göstersen de hevesle sürdüğün ojelerin her zamankinden daha kolay yıprandığını görebilirsin. Bu yüzden dilersen bir süreliğine ojelere elveda demen gerekebilir. Ancak “Ben ojelerimden vazgeçmem.” diyorsan, sık sık oje sürmek de senin “yeni normal”in olsun!

 

Cüzdanları Unut, Devir Mobil Ödeme Devri


Bu dönem, yalnızca stil değişikliklerini değil yaşamını değiştirecek pek çok önemli değişikliği de beraberinde getiriyor. Mobil ödeme bunlardan yalnızca biri. Hopi Mobil Ödeme seçeneği ile hijyeni elden bırakmadan ama hiçbir yere dokunmak zorunda da kalmadan ödeme yapabilirsin. Nasıl mı? Tek yapman gereken uygulamamı açıp kartını eklemek. Kısacası artık endişe etmene hiç gerek yok. Hopi ile “Elveda nakit ödeme, merhaba mobil ödeme!”