Yeni yıla mutlu bir insan olarak girmek için yılbaşında kendine şahane hediyeler almaya ne dersin? :)

2019 bitmek üzere. Bu yıl hayatında iyi kötü bir sürü şey olmuş olmalı. Şimdi yeni bir yılın eşiğindesin ve 2020 senden yepyeni bir sen bekliyor. Ailene, arkadaşlarına ve sevdiklerine yeni yıl için birbirinden güzel hediyeler almış olabilirsin. Sana tavsiyem bütün bunların yanında kendini ihmal etmemen, hatta belki de en güzel hediyeyi kendine alman. Yeni yıla mutlu bir insan olarak girmek için yılbaşında kendine şahane hediyeler al. Fikir vermesi açısından sana küçük bir liste hazırladım. Bana soracak olursan hepsini hak ediyorsun.

kultur-sanat-biletleri

Kültür-Sanat Biletleri

Günlük hayatın telaşı ve yoğunluğunda insan kendini ihmal edebiliyor. Eğer kültür-sanat aktivitelerine zaman ayırmakta zorlanıyorsan, 2020’yi bir başlangıç kabul ederek bu işi düzenli bir hâle getirebilirsin. Yaşadığın şehirdeki sinema, tiyatro, festival, konser, opera, söyleşi gibi tüm etkinlikleri keşfedip kendine biletler hediye etmenin en güzel zamanı!

Kulaklık

Kulaklık

Yeni yıla şöyle havalı müthiş bir kulaklıkla girmeye ne dersin? Düşünsene, sana doyumsuz bir müzik deneyimi sunacak, rahat ve cool bir kulaklık hiç fena olmaz değil mi? Kim bilir 2020'de bu kulaklıkla hangi şarkıları dinleyeceksin? Birçoğunun daha bestelenmediğine bile eminim. Durma biraz kendini şımart ve yeni yılda şahane müzikler dinle. 

smoothie-blender

Smoothie Blender

Eğer yeni yılda kendine her zamankinden daha iyi bakacağına ve sağlıklı besleneceğine dair bir söz verdiysen, senin için harika bir fikrim var. Bu yılbaşı kendine bir smoothie blender hediye edersen evde detoks suları, smoothie’ler ya da taze meyve suları hazırlayabilirsin. Unutma; sağlıklı ve doğal beslenmek enerjik bir hayatın olmazsa olmazıdır. Sonuçta bir yerden başlaman gerekiyor ve smoothie blender çok iyi bir başlangıç noktası. Göreceksin, seni motive edecek. 
 

spor-ayakkabi

Spor Ayakkabı

Sağlıklı yaşam demişken, sporu ve fiziksel egzersizi unutmayalım. Yeni yılda, her zaman formda ve zinde hissetmek için bunlara da gereken özemi göstermelisin. Yeni bir sporla ilgilenmeye başlayabilirsin. Belki sabah yürüyüşlerini bir düzene sokar, belki de düzenli egzersiz yapmaya başlarsın. Eee, hepsi için ihtiyacın olan şeyin bir çift spor ayakkabı olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım. 2020’ye girerken kendine bir çift spor ayakkabı hediye et ve yeni yıla hareketle başla. 
 

cicek

Çiçek

Her şeyi bir kenara bırak ve kendine bir çiçek al. Evet, inanmayacaksın ama bu kadar basit. 2019’u atlatıp kendini 2020’nin kollarına atmak üzeresin. Kendini sadece bunun için bile ödüllendirmelisin. Bence kesinlikle bu şirin mi şirin, naif hediyeyi hak ediyorsun. Bu sefer kendin için, güzel bir yıl ve bolca mutluluk için. 

corap

Çorap

En çok kullanılan, en çok yıpranan ve en sık değiştirilmesi gereken parçalardan biri çoraplar, yılbaşı da bunun için en uygun zaman. Sıcacık, rengârenk ve yumuşacık alternatifleriyle 2020 kışı için harika bir çorap koleksiyonu yapmaya ne dersin?
 

Piyango Bileti

Piyango Bileti

Bu hediye hayatını değiştirebilir! :) Bir yılbaşı klasiği olarak Milli Piyango Bileti almak olmazsa olmaz. Şans her an yüzüne gülebilir. Asla denemekten vazgeçme. Yılbaşı gecesi heyecanla çekilişi beklemenin verdiği mutluluk bile gününü güzelleştirmeye yetecek.
 

Telefon

Telefon

Teknoloji hızla ilerlerken sen geride kalma. Elin ayağın gibi kullandığın cep telefonlarının daha çok dayanan şarjı, daha iyi fotoğraf kalitesi derken, her zaman bir adım önde olan modellerinde aklın kalıyor, değil mi? O zaman yeni bir telefon alma vaktin gelmiş. Bu yıl kendine yeni telefonunu çok iyi kullanacağına dair söz vermeyi unutma.
 

Elbise

Elbise

Yine, yeni, yeniden… Kendine güvenini tazeleyecek, yeni yıl gecesi göz kamaştıracak yeni bir elbise mutlaka almalısın. Her şeyi ardında bırakıp yeni bir yıla başlayacağın gece, üzerinde yepyeni ve çok özel bir parça olursa, tüm senen ışıl ışıl geçer.

Yüzük

Yüzük

Peki, göz kamaştıran bir yüzüğe ne dersin? Soranlara “Tek taşımı kendim aldım” demekten sıkılabilirsin ama o yüzüğe her baktığında gözlerin parlayacak. El bakımını da ihmal etme, böyle güzel bir yüzük elindeyken dikkatler hep üzerinde olacak.
Birbirinden güzel hediyeler için Beymen’e bakalım mı?
 

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?