Öncelikle ilk yapman gereken şey; aynanın karşısına geçip gülümsemek! Sen her hâlinle çok güzelsin. Ve aşkla parlıyorsun. Başkalarını değil, kendini sevmeyi de ödüllendirebilirsin Sevgililer Günü’nde. İster yalnız ol, ister çift, o gün geldiğinde her türlü çok mutlu olacaksın. En sevdiğin müziği aç ve makyaj malzemelerini çıkar. Harika görüneceğin bir makyaj yapmaya hazır mısın?

Tertemiz Cilt


Cildini ihmal ediyorsan kendine ve bana söz ver: Artık çok özen göstereceksin. En doğal hâlinle bile şahane gözükmen için cildini çok iyi temizlemeli, hak ettiği gibi ona çok iyi bakmalısın. Güzelce temizlediğin yüzünü, boynunu nemlendirdiysen devam edelim.
 


Çarpıcı Kirpikler


Bu kez rimelden ötesini denemek isteyebilirsin. Sonuçta özel bir geceye hazırlanıyorsun. Biraz abartmaktan zarar gelmez. Tüm ilgiyi güzel gözlerine çekmek istiyorsun takma kirpik etkisini denemelisin. İster yapışkanlı ister mıknatıslı modellerden tercih et, yoğun maskara kullanımıyla kendi kirpiklerinle bütünleştirmeyi unutma. İncecik bir eyeliner’a da hayır demem doğrusu...
 

Pin-Up Kızı


Parizyen görünümün olmazsa olmazlarından kâkül iyi ki moda olmuş, değil mi? Havalı bir eyeliner çekip, kırmızı rujunu sürdün mü hazırsın. Saç modelin ve beren makyajında başka bir detaya gerek kalmayacak kadar tamamlayacak stilini. Gülümse, çekiyorum! :)
 

Aydınlat ve Parla


Çok özel ve anlamlı bir 14 Şubat gecesine hazırlanıyorsan daha yoğun ve derin bir makyaj yapabilirsin. Yüzünü iyi tanıdığın için doğru kontur tekniklerini kullanacağından şüphem yok ama burada dikkat etmen gereken önemli bir detay var. O da son dokunuş olarak elmacık kemiklerinin üzerini aydınlatmak! Parlamak için harika bir gece seni bekliyor.
 

Şaşırt Kendini


Sadece bu gün değil, her gün iddialı ve radikal makyaj yapmayı denemek istiyorum diyorsan da şaşırt kendini! Dumanlı gözlerini pembe bir rujla tamamlayabilir, tenini pürüzsüz gösterecek bb kremlerle ve pudra kullanarak sabitleyebilirsin. Gece uzun olsa da makyajının akmaması için sabitleyici sprey kullanmayı unutma.
 

Romantik Bakışlar


Romantizm yalnızca sadelikte bulunmaz. Nefes kesici bir göz makyajıyla da çok romantik bakışlar elde edebilirsin. Dumanlı gözler, uzun kirpikler, kemikli yüz tiplerine çok yakışan bir makyaj seçeneği. Denemeye değer, ne dersin?
 
Birbirinden güzel makyaj malzemeleri ve mis gibi parfümler almanın tam zamanı! Hadi alışveriş başlasın.