DEFACTO Kampanya & İndirim

Tıkla kazan butonuyla Defacto'da %4 Paracık ve Hopipay Kart ile ödemelerde %6 nakit iade kazan. Detaylar aşağıda.

%4 Paracık + %6 Nakit İade

SON KATILIM TARİHİ: 26.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 22 Şubat 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek Defacto websitesinden ve uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak Defacto websitesinden ve uygulamasından yapılacak alışverişlerde %4 Paracık kazanabilirsin. Paracık'a ek, Hopipay Kart ile yapılacak alışverişlerde %6 nakit iade kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Paracık kampanyasından istediğin kadar faydalanabilirsin. Nakit iade kampanyasından yalnızca 1 defa faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.  

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında tek seferde 2,000 TL sepet tutarı altında olan ve ödemenin Hopipay Kart ile yapıldığı alışverişlerde kazanılan Paracıklar, aynı gün içerisinde yüklenecektir. Program dahilinde 1 kullanıcı 1 ayda maksimum 500 Paracık kazanabilir.

Alışveriş iadesi/iptali durumunda yüklenen Paracıklar iade tutarında geri alınacaktır. İptal veya iadelerde yeterli Paracık bakiyesi olmaması durumunda, sonraki Paracık kazanımlarından düşülecektir.
 
Hopipay Kart ile yapılmayan ve/veya sepet tutarı 2,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde kazanılan Paracıklar, alışveriş tarihinden sonra 60 ile 90 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir. 

Sepet tutarı 2,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde Hopipay Kart ile yapılsa dahi Tıkla Anında Kazan programından faydalanılamayacaktır.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında 500 Paracık'a ulaşılması durumunda kazanılan Paracıklar 70 ile 100 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir. 

Nakit iade kampanyası kapsamında, nakit iade tutarı alışveriş sonrasında kartına yatırılacaktır. Bu avantajdan yararlanabilmek için Hopipay Kart'ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.

2,000 TL ve üzeri Hopipay Kart ile yapılan alışverişlerde Anında Paracık kazanım hakkı yoktur, sadece %6 nakit iade kazanım hakkı vardır.

hopi, TURK Elektronik Para A.Ş. ve Defacto kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
Kampanya kapsamındaki alışverişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali / iade vs.) nakit iade kazanma durumunu etkileyebilir. Söz konusu alışverişe ilişkin siparişin iptali/iadesi hallerinde (sipariş iptali/iadesi kısmi olsa dahi) TURK Elektronik Para A.Ş., nakit iadeyi geri alma hak ve yetkisine sahiptir.

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Paracık kazanım bildirimi gelmeyen işlemlerin sorgulanması için alışveriş tarihinden sonra 1 ay içerisinde Hopi'ye bildirmen gerekir. Daha sonraki bildirimler işleme alınmayacaktır. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.     

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.