Vestel Ekspres Sarıyer, Ayazağa, Tarabya, Ferahevler ve Zekeriyaköy mağazalarında 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde %5 Paracık kazan.

%5 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.05.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Nisan 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi Vestel Ekspres Ayazağa, Tarabya, Zekarıyaköy, Sarıyer Cadde ve Ferahevler mağazalarında Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Tek fatura ile 10.000 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile 10.000 TL ve üzeri alışverişlerinde %5 Paracık kazanabilirsin. Kampanyadan en fazla 2.500 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya tüm Hopi’li alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan bir kişi 1 kez faydalanabilir. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden indirimleri ile birleşir ancak kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve Vestel kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb.'de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye işyerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.