Tüm araç kiralamalarında %35 hediyeye ek 30 Paracık geri kazan.

%35 hediyeye ek 30 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi Budget’ın Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Bodrum HVL, Dalaman, Konya, Manisa, Trabzon ofislerinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile en fazla 30 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi kiralamalarda geçerlidir?

Tüm araç kiralamalarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

www.budget.com.tr/budget-club-arac-kiralama-kampanyalari/hopi-kampanyasi sayfasından ya da 444 47 22 no’lu hattan rezervasyon oluşturulabilir. Çağrı merkezi kanalı ile oluşturulacak rezervasyonlarda talebin ‘Hopi Üyeliği’ ile oluşturulmak istendiği mutlaka belirtilmelidir. www.budget.com.tr/budget-is-birligi-arac-kiralama-kampanyalari/hopi-kampanyasisayfasından görüntülenen fiyatlar ve oluşturulan rezervasyonlar Hopi üyeliğine özeldir.

Aynı zamanda www.budget.com.tr/budget-is-birligi-arac-kiralama-kampanyalari/hopi-kampanyasi sayfasından ofis ve tarih bilgisi girilerek görüntülenecek fiyatlar ve yine ardından oluşturulacak rezervasyon da Hopi’ye özeldir.

Kampanya; ofiste araç teslimatı sırasında, Üye’nin şahsına ait Hopi QR kodu ibraz etmesiyle geçerli olacaktır. Kampanya günlük kiralamalarda geçerlidir. Budget genel kiralama koşulları geçerlidir.
Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Hopi ve Budget kampanya koşul, süre ve kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Hopi Paracık’ları Budget’tan yapılan araç kiralamaları için ödemelerde kullanılamaz.
Paracık yüklemesi, fatura kesimiyle birlikte yüklenmektedir.


Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.