Tatile çıkmadan bronzlaşmak ve kusursuz bir bronzluğa sahip olmak isteyenler, birleşin; Bronzlaştırıcı krem önerilerimiz burada!

Tatile gitmeden önce ışıl ışıl, bronz ve güneşlenmeye hazır bir tene sahip olmak istiyorsan, bu bronzlaştırıcı krem önerilerimiz tam sana göre. Bu yıl ilk kez tatile çıkmayı planlıyorsan ve süt beyaz teninle plajlarda aydınlatıcı etkisi yaratmak istemiyorsan, tatilden birkaç gün önce etkisi kanıtlanmış bronzlaştıran kremlerden birini kullanarak bu durumdan kurtulabilirsin. Aynı şekilde eğer bu yaz henüz tatile gitme fırsatın olmadıysa ve iş yoğunluğundan ötürü yakın bir zamanda gidebilecek gibi görünmüyorsan, kendini sana özel hazırladığımız bronzlaştırıcı krem önerileri ile şımartabilir ve Bodrum'da 1 hafta güneşlenmişçesine bronz ve kahverengi bir tene ulaşabilirsin. Şimdi sıra birbirinden kaliteli ve etkili bronzlaştırıcı krem önerilerimizi incelemeye geldi, haydi başlayalım!

Beyaz tenliler için uygun olan bir bronzlaştırıcı krem daha! Bioderme Photoderm Bronz Brume Dry Oil, bir yandan 50 SBF koruma sağlarken bir yandan sağlıklı ve göz alıcı bir bronzluk vadediyor. Canını yakmadan ve cildini kızartmadan güneşlenmene olanak sunan bu ürün, kızarmadan doğrudan bronzlaşmak isteyen beyaz tenliler için biçilmiş kaftan. Bioderma'nın bu çok satan bronzlaştırıcı yağını kullanırken güneşe çıkmadan 15 dakika kadar önce uygulama gerçekleştirdiğinden emin olmalı ve su ile temas sonrasında yağı yenilemeyi unutmamalısın.

Lancester markasının bu bronzlaştırıcı kremi, güneşe alışmış ve halihazırda bronz ciltler için tavsiye ediliyor. Formülünde koruyucu faktör bulundurmadığı için ilk güneşlenme ve beyaz tenler için uygun bulunmuyor. Cildine sürüldüğü andan itibaren hoş bir ışıltı veren bu vücut jeli, derin bir bronzluk elde etmene olanak sunuyor. Aynı zamanda nemlendirici bir etkisi de olduğu için cildini nemsizlikten, pullanmadan ve kuruluktan koruyor. Bu ürünün en çok öne çıkan özelliği ise yarattığı bronzluğun oldukça kalıcı olması.

Nuxe Sun bronzlaştırıcı yağ, bir yandan hücresel yaşlanmaya karşı koruma sağlarken diğer yandan da ışıltılı bir bronzluk elde etmeye yardımcı oluyor. Bu ürün de aynı şekilde ilk güneşlenme ve beyaz tenler için tavsiye edilmiyor. Tatilinin ilk günlerinde cildini yüksek SPF koruma faktörlü güneş kremleri ile koruma altına aldıktan ve ilk bronzluğu atlattıktan sonra Nuxe Son 10 SPF bronzlaştırıcı yüz ve vücut yağını kullanmaya geçebilirsin. Yağ niteliği taşımasına rağmen vücutta yağlı bir his bırakmaması ve formülünde alkol içermemesi, bu bronzlaştırıcı kremi kullananlar arasında en beğenilen özelliklerinden oluyor. Üstelik ürünün tatlı portakal, vanilya ve tiare çiçeği esintili mis gibi kokusu da sana plajda eşlik etmek için ideal cinsten.

Geniş spektrumlu bir UV koruması sağlayan bu ürün hem bir güneş koruyucu hem de bir bronzlaştırıcı niteliği taşıyor. Vücutta ışıl ışıl bir parıltı ve eşit dereceli bronzluk sağlayan Vichy Capital Soleil sağlıklı bronzlaştırıcı, ciltte taze bir etki yaratırken aynı zamanda güneşin zararlı etkilerine karşı da koruma sağlar. Sulu dokusu sayesinde cildinizde yapışkan ya da yağlı bir his bırakmaz, formülündeki beta-karoten sayesinde doğal bir parıltı oluşturur. Diğer bronzlaştırıcı kremlerden farklı olarak Vichy'nin bu üstün kaliteli bronzlaştırıcısı, beyaz tenliler için de oldukça uygundur ve ilk bronzlaşmadan itibaren güvenle kullanılabilir.

Bronzlaştırıcı Krem Nasıl Kullanılır?
 


  • Hiçbir bronzlaştırıcı krem, koruyucu güneş kremi değildir. Her ne kadar içerisinde belli miktarda SPF değeri bulunsa da güneşten korunmak için bronzlaştırıcı krem ya da yağ değil, güneş kremi kullanmak gerekir.

  • Çoğu bronzlaştırıcı kremin kullanım talimatlarında da belirtildiği gibi bu kremlerin hiçbiri ilk güneşe çıkışta, aşırı beyaz tenlerde ve ilk bronzlaşmada tavsiye edilmez.

  • Güneş kremi ya da bronzlaştırıcı krem kullanıyor olsan dahi, güneşin en zararlı UV ışınlarının cildinle temas ettiği 11-16 saatleri arasında güneşe çıkmaman tavsiye edilir.

  • Denize ya da havuza girdikten sonra çoğu bronzlaştırıcı yağı yeniden uygulaman gerekir.

  • Her ne kadar ürünün kullanım talimatlarına göre değişkenlik gösterse de, bronzlaştırıcı krem kullanımı güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce gerçekleştirilir.

  • Bronzlaştırıcıyı sürdükten kısa bir süre sonra cildinde kızarıklık, kabarma, tahriş ya da pullanma gibi yan etkilerle karşılaşırsan o ürünü bir daha kullanmaman en iyisidir.En iyi bronzlaştırıcı krem markalarını ve modellerini Hopi Shop üzerinden inceleyebilirsin.
 
En beğendiğin bronzlaştırıcı kremleri ve diğer güneş kremi çeşitlerini Boyner kampanyalarından faydalanarak temin edebilir, çıkacağın tatili ise Hopi'ye özel Tatilbudur kampanyalarından yararlanarak planlayabilirsin!