Hem Balıkesir hem de Çanakkale içinde uzandığı için gezip görülecek çok fazla güzelliği eteklerinde barındıran Kaz Dağları’na doyum olmaz. Yaz dönemi kalabalığının ve yüksek fiyatların geride kaldığı, doğayla iç içe, huzur dolu ve sakin bir kaçamak yapmak istersen, bir kısmı milli park statüsünde olan Kaz Dağları’nı kesinlikle keşfetmelisin. Senin için civardaki en güzel köylerde farklı otel alternatiflerini bir araya getirdim.

Albatross Dağ Evleri Butik Otel


Mis kokulu çam ve zeytin ağaçları arasına yerleştirilmiş ahşap bungalovları, sunduğu nefis deniz manzarası ve huzurlu atmosferiyle tercih edebileceğin seçeneklerden biri Albatross Dağ Evleri. Önceden haber vermen hâlinde, belli bir noktadan seni alarak otele transferini sağlayabiliyorlar.
Adres: Çamlıbel Mah. Güre D:52, 10302 Edremit/Balıkesir                                                      
Telefon: 0546 231 01 01

 

Adatepe Ida Blue


Çanakkale’nin en güzel ve tarihi köylerinden Adatepe’de, tarihi Rum evleri restore edilerek oluşturulmuş bu butik otel huzurlu ve dingin havasıyla öne çıkıyor. Bölgenin keyfini tam olarak çıkarmak için, Adatepe’nin çok meşhur otlu dondurmasının tadına bakmayı unutma.
Adres: Adatepe Köyü Yolu No:87, 17980 Küçükkuyu /Ayvacık/Ayvacık/Çanakkale
Telefon: 0286 752 10 45


 

Hünnaphan Butik Otel


İsmini bahçesinde bulunan 200 yıllık hünnap ağacından alan Hünnap Han, konforlu odaları ve şık mimarisiyle sana keyif verecek bir otel. Köy ve deniz manzarası sunan odaları, lezzetli restoranı ve dinlendirici bahçesiyle huzur dolu bir tatil geçirebilirsin.
Adres: Adatepe Köyü Yolu, 17980 Adatepe/Ayvacık/Çanakkale
Telefon: 0286 752 65 81


 

İda Taş Konak


İda Taş Konak’ta, çam ağaçları arasında muhteşem bir konumda, konforlu odalar ve sıcak atmosferle Kaz Dağları tatilinin huzurunu yaşayabilirsin. Tesisin kapsamlı bir SPA merkezi bulunuyor. Çok hoş bir bahçesi ve ek olarak da yemyeşil manzaralı bir terası var.
Adres:  Yeşilyurt Köyü Yolu, 17980 Yeşilyurt/Ayvacık/Çanakkale
Telefon: 0286 752 11 11


 

Kazdağları Karye Müze Otel


Güzel mimarisi, denize 5 dakikalık bir mesafede olması, kaliteli mutfağı ve rahat odalarıyla sık tercih edilen seçenekler arasında. Doğayla iç içe bir konumda bulunan tesiste çamaşırhane, bar ve otopark gibi imkânlar mevcut.
Adres: 245, 17980 Yeşilyurt/Ayvacık/Çanakkale
Telefon: 0286 752 54 56

 


Otel Manici Kasrı


Yeşilyurt Köyü’ndeki en sevilen otellerden biri olan Manici Kasrı, kendi özel plajına sahip olmasıyla da avantajlı bir konumda. Köyün tüm güzellikleri ve mis gibi havasının tadını çıkarabileceğin otelin misafir puanları da yüksek seyrediyor.  
Adres: 17980 Yeşilyurt/Ayvacık/Çanakkale
Telefon: 0286 752 17 31

Çetmihan Hotel


Yeşilyurt Köyü'nde doğayla iç içe huzurlu bir atmosfer sunan Çetmihan Hotel, nostaljik dokunuşlarla döşenmiş şık odaları, zengin kahvaltısı, lezzetli yemekler sunan restoranıyla, ama en çok da orman manzaralı terasıyla öne çıkıyor.
Adres: Yeşilyurt Köyü Yolu, 17980 Ayvacık/Çanakkale
Telefon: 0286 752 61 69 


Bu muazzam atmosferde bir hafta sonunun sana ne kadar iyi geleceğini tahmin edebiliyorum. Kaz Dağları tatilin için otel rezervasyonunu hemen yapmaya ne dersin? Odamax.com’da birçok alternatif seni bekliyor.