Yakınlarının nikah töreni kapıdaysa seni de “Ne giyeceğim?” endişesi sardığına eminim. Ancak hiç endişe etmene gerek yok. Hem tarzını ortaya koyan hem de moda trendlerini yakından takip ettiğini gösteren nikahta giyilecek elbise modellerini senin için bir araya getirdim. Tüm gözler üzerinde olacak!
 

Payet Yine Başrollerde


Nikahta giyilecek elbise modelleri arayışını sonlandıracak bir çeşitle başlayalım mı? Payet, hangi etkinlik için giyilirse giyilsin başrollerde olmanı sağlayacak bir kumaş. Özellikle bu yıl baştan aşağı payet elbiseler oldukça moda. Dilersen kırmızı ve midi bir payetli elbise tercih edebilir, kombinini siyah deri bir çanta ve topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsin. Ayrıca bu yıl ombre de trendler arasında. İstersen tercihini uzun, ombre ve payetli elbiselerden yana da yapabilirsin.

 

Puantiyeli Elbiselerle Şıklığını Konuştur


Puantiyeli elbiseler, özellikle nikah gibi resmi törenlerde şıklığını konuşturman için en iyi yol. Üstelik doğru puantiyeli elbiseyi seçersen hem böyle özel günlerde hem de günlük hayatında kolaylıkla giyebilirsin. Örneğin; tercihini beyaz puantiyeli, turuncu bir elbiseden yana yapabilir, hem özel günlerde hem de arkadaşlarınla çıktığın bir akşam yemeğinde giyebilirsin. Nikaha giderken beyaz bir topuklu ayakkabı ile arkadaşlarının yanına giderken de beyaz bir sneaker ile kombinlemen yeterli. Böylece gittiğin her ortamın en tarz ismi sensin!

 

Yılın Rengini Üzerinde Taşı: Mavi


Bu yılın rengi herkesin çok sevdiği mavi. Nikahta giyilecek elbise modellerinde bu kez yönünü trendlere çevirebilirsin. Hatta bir değişiklik yapıp elbise yerine tulum tercih edebilir, elegan yönünü gösterebilirsin. Özellikle saten kumaşlı tulumlar böylesine özel gecelerde gözleri üzerine toplamana yardımcı olabilir. Üstelik tulum elbiseleri dilediğin aksesuarla kombinlemek de oldukça kolay. İstersen açık istersen kapalı bir topuklu ayakkabı tercih edebilirsin. Ancak renginin metalik olmasına dikkat edersen kombinin daha uyumlu görünecektir. Çanta olarak da yine metalik gri, zarif bir el çantası tercih edebilirsin.
 
İster payetli bir elbise, ister puantiyeli bir elbise, ister tulum tercih et… Tek yapman gereken vücut proporsiyonuna ve trendlere uygun bir model seçmek! Bu sonbahar nikahlarında en şık konuk sen olacaksın.