Multiplayer oyunlar ile en sevdiğin dostlarına oyun keyfi yaşamaya hazır ol!

Oyun keyfini tek başına değil en yakınlarınla yaşamayı seviyorsan senin için harika önerilerim var! İşte en iyi multiplayer oyunlar!

Ekip Sahada: Wild Rift

Ekip Sahada: Wild Rift

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Wild Rift, ünlü bilgilsayar oyunu League of Legends’in mobil versiyonu. Hem Android hem de iOs işletim sistemine sahip telefonlarda oynanabilen oyunda arkadaşlarınla oluşturacağın takımla karşı takımı alt etmeye çalışacaksın. Deneyim kazandıkça güçleneceğin oyun sayesinde takım ruhunu doyasıya yaşayabilirsin.

Atla ve Başla: Free Fire

Atla ve Başla: Free Fire

Multiplayer oyunlar arasında oldukça sevilen Free Fire, 111 Dots Studio tarafından geliştirip Garena tarafından yayınlanan bir hayatta kalma oyunu. Adroid ve iOs cep telefonlarında oynanabilen oyun, online mobil oyunlar arasında yer alıyor ve birden fazla oyuncu ile oynanıyor. Oyuna bir uçaktan atlayarak başlayacak ve stratejilerinle başarıya ulaşmak için mücadele edeceksin. Ardından takımına katılıp takımındakileri ve kendini korumaya, hayatta kalmak için savaşmaya başlayacaksın. Unutma, takımında en çok kişi kalan bu oyunu kazanır.

Ve Basket: NBA 2K22

Ve Basket: NBA 2K22

Basketbol tutkunları burada mı? NBA dünyasına hızlı bir giriş yapabileceğin NBA 2K22’de en sevilen NBA oyuncularıyla, gerçek NBA takımlarına karşı keyifli maçlar yapabilirsin. En iyi multiplayer oyunlar listesinde yer alan oyunu dilersen mobil cihazlardan, dilersen bilgisayarından dilersen de Playstation üzerinden oynayabilirsin. Visual Concepts tarafından geliştirilip 2K tarafından yayınlanan oyun sayesinde basketbol tutkunu arkadaşlarınla birlikte efsane bir takım kurup karşı takımlara karşı mücadele edebilirsin. 

Futbola Yeni Bir Bakış Açısı: Rocket League

Futbola Yeni Bir Bakış Açısı: Rocket League

Geliştiricisi de yayıncısı da League Psyonix olan Rocket League da popüler ve sevilen çok oyunculu oyunlar arasında. Mobil versiyonu bulunmayan oyunu; Microsoft Windows, OS X ve Linux işletim sistemine sahip bilgisayarlarda ya da  PlayStation 4 ve Xbox One’da oynayabilirsin. Tek kişilik de oynanabilen ancak çok oyunculu versiyonu çok daha keyifli olan Rocket League bir futbol oyunu. Onu diğer futbol oyunlarından farklı kılansa futbolu insanların değil roketli arabaların oynaması. Bu yepyeni deneyimi en sevdiğin arkadaşlarla yaşamak için oyunu hemen deneyebilirsin.

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?