Sokak modası yükselişe geçtiğinden beri gardıropların en vazgeçilmez parçası sweatshirt oldu. Standart sweatshirt modellerinin yanı sıra oversized, crop-top ya da elbise şekillerinde de hayatımıza giren bu parçalar özellikle serin yaz akşamlarının kurtarıcısı oluyor. 2019 yazında giyebileceğin en güzel sweatshirt modellerine göz atmaya ne dersin?

Sportif ve Rahat


Puma’nın kapüşonlu bu klasik sweatshirt modeli rahat olduğu kadar tarz da görünüyor. Bu parçayı dar kot ve beyaz spor ayakkabılarla eşleştirerek hafta sonu için havalı bir kombin oluşturabilirsin. 
 

Hızlı Kuruyan Sweatshirt


Yaz aylarında daha çok terlendiği için daha çok çamaşır yıkamak zorunda kalınıyor. Çamaşır işleriyle çok uzun süre zaman kaybetmemek için çabuk kuruyan giysiler tercih etmek gerekiyor. Nefes alabilir yapısıyla bu özel sweatshirt yaz günleri için çok isabetli bir seçim.

 

Yumuşacık


Çaba göstermeden havalı olmayı sağlayan sweatshirt’lerin bu kadar popüler olmasının en büyük nedeni çok rahat olmaları. %100 pamuktan üretilen bu sweatshirt o kadar yumuşak ki üzerinden çıkarmak istemeyeceksin.

 

Romantik Akşamlar 


Sweatshirt deyince aklına hemen büyük, bol ve maskulen modeller mi geliyor? Bu dantel detaylı parçayı görünce fikrin değişecek. Romantik bir yaz akşamında kişisel tarzından ödün vermeden giyip çıkabileceğin o sweatshirt bu olabilir. 


 

Sarı Yaz


Sweatshirt dendiğinde genellikle akla gelen ilk markalardan biri tabii ki GAP oluyor. Markanın bu minimalist modeli, önünde ikonik GAP logosunu taşıyor. Sarı olanı ise güneşte bronzlaşan esmer tenlere çok yakışıyor.  

 

 Pastellere Devam


Bir süredir gardıroplarımızda kendine yer edinen pastel tonlar yalnızca gömlek ve elbiselerde değil, sweatshirt modellerinde de karşımıza çıkıyor. Tatlı lavanta tonu ve crop-top modeliyle bu sweatshirt, millennial jenerasyonunun dinamizmini çağrıştırıyor. Yüksek belli taytların üzerine giyilebilmesi de cazibesini artırıyor.  
 

Yaz Çiçekleri


Bu rahat sweatshirt, üzerindeki çiçek desenleriyle yazın geldiğini müjdeliyor. Plajda geçirilen uzun bir günün ardından serinleyen havada üzerine geçirip akşama enerjik bir şekilde devam edebilirsin.