Taytlar artık sadece spor yaparken giyilen bir parça gibi algılanmaktan çoktan çıktı. 2019-2020 sezonunda da rahatlığıyla kombinlerin gözdesi olacak taytları, günlük hayatta kullanmak çok rahat ve çekici. “Ne giysem?” derdine ilaç gibi gelecek taytları rahatlıkla kullanabileceğin bazı kombin fikirleri listeledim.

Zahmetsiz ve havalı


Taytları ofis stilinde kullanmanın basit kaçacağını düşünüyorsan doğru parçaları bir araya getiren kombinlerle tanışman lazım. Düz ya da yanları şeritli şık bir taytı maskulen gömlek ve topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsin. Vücut hatlarının belli olması hoşuna gitmiyorsa uzun bir ceket, hırka ya da mantoyla birlikte kullanabilirsin.

Tamamlayıcı bot ve çizmeler


Tayt görünümlerini en iyi dengeleyen iki parçadan biri bot ve çizmeler, diğeri ise rahat tuniklerdir. Günlük giyimine ve özellikle hafta sonu stiline çabasız bir rahatlık getirecek bu görünümde açık ve yumuşak renklerin uyumundan faydalanabilirsin. Yumuşak balıkçı kazakların üzerine takılan sıra sıra kolyelerle giyimini hareketlendirebilir, uzun ya da kısa çizmelerle şıklığını tamamlayabilirsin.

 

Derinin cazibesi


Sıradanlıktan uzak görünümlerden hoşlanıyorsan bu sezonda da sık sık vitrinlerde göreceğin deri taytlar tam senlik. Diğer parçaları nasıl seçtiğine göre, deri taytla yapacağın bir kombini gündüz ya da gece kullanabilirsin. Mürdüm rengi bir deri taytı yumuşak tüylü lila triko ve stiletto’larla ofise giyebilir; iddialı bootie’ler ve deri ceketle kombinleyeceğin siyah deri taytla partiye hızlıca hazır olabilirsin. Sneaker’lardan vazgeçemeyenlerdensen her kombinin altına ne giyeceğini biliyorsun demektir. :)


 

Cesur ve eğlenceli


Renk renk ve çeşitli desenlerde bulabileceğin sezonun gözdesi taytlar, yeni sezonda da spor salonlarından çıkıp sokağa karışmaya hazır. Bu da demektir ki yalnızca koyu renk, dümdüz ya da deri taytlarla sınırlı kalmak zorunda değilsin. Sokak stiline renkli ve desenli taytları da ekleyerek cesur ve eğlenceli bir tarz yaratabilirsin. Hayvan desenleri modasını takip etmenin de tam zamanı!

Tepeden tırnağa siyah


Taytları basitlik ve sıradanlıktan anında uzaklaştıracak bir tarz önerisi: Tepeden tırnağa siyah bir kombinle kendinden emin bir görünüm yaratmak! Böyle bir kombini, seçeceğin diğer parçalara göre ister sportif ister vamp bir hava yaratacak şekilde kullanabilirsin. Şık ama dökümlü siyah tunik ve topuklu botlarla son derece asil bir stil oluşturabilir, deri ceket ve postallarla ise daha asi bir hava yakalayabilirsin.

Birbirinden güzel modeller ve renk seçenekleriyle en güzel taytlar için Morhipo’ya bakmayı unutma.