Hem kadın hem de erkeklerin favori aksesuarlarından biri de hasır şapkalar. Sen de hasır şapkalara bayılıyorsan 2020’de hangi modeller trend olacak yazımı okuyarak öğrenebilirsin!

Kombinlerini Renklendirir: Şerit Detaylı Hasır Şapkalar


Geniş hasır şapkaların etrafına renkli kumaşlarla şeritler geçilmesi bu yıl hem erkek hem de kadınlar için çok moda. Ancak geçen senelerden farklı olarak bu sene şeritler incecik kurdele kalındığında değil geniş, doğrudan göze çarpacak kalınlıkta. Dolabındaki kıyafetlerin rengini göz önüne alıp onlarla uyacak renkte şeride sahip bir hasır şapka seçebilirsin.
 


Sanki Rüzgardan Uçuyormuş Gibi: Kıvrımlı Hasır Şapkalar


Kadın hasır şapka modelleri arasında öne çıkan seçeneklerden biri de ön kısmı kıvrılmış hasır şapkalar. Sanki karşınızdakini görmek için geniş siperliği kıvırmışsınız ya da bir rüzgarla siperliğiniz hafifçe kıvrılmış gibi duran modeller, nostaljik bir görünüm de sunuyor. 

 

Tek Renge Elveda: Ton Sür Ton Hasır Şapkalar


Kenarlarından şapka kısmına kadar hasır renginin farklı tonlarını içinde barından şapkalar, erkekler ve kadınlar için bu yılın trend detaylarından. Hasır rengin sıradanlığından uzak ama sadece hasırın o kendine has renginin farklı tonlarını içerdiğinden klasik bir tarza da sahip modeller arasından seçim yapabilirsin.

 


Klasiğe Yeni Bir Bakış: Renkli Hasır Şapkalar


Hasırın dokusunu seviyor ama kombinlerine biraz da renk katmak istiyorsan renkli hasır şapka modellerine bir göz at derim. Turuncu, sarı, siyah, mavi… Renkli ve hem renkli hem de desenki hasır şapkalar ile bu sene de hayal ettiğin gibi rengarenk kombinler yapabilirsin. Erkekler için lacivert ve siyah hasır şapkaların, kadınlar içinse siyah-beyaz, sarı ve turuncu renkli modellerin bir tık daha ön planda olduğunu da söylemeliyim.

 

Bakış Açını Yansıt: Sloganlı Hasır Şapkalar


Bu sene üzerinde çeşitli sloganların yer aldığı, eğlenceli kombinler yapmana olanak tanıyacak sloganlı hasır şapkalar çok moda! İncecik nakış benzeri işlemelerle şapkanın üzerine yazılan yazılar ve işlenen desenler arasından dilediğin seçimi yapabilirsin. Hayatın ne kadar güzel olduğunu ya da bir moda ikonu olduğunu söyleyen sloganlı hasır şapkan ile hayata bakış açını ya da en sevdiğin mottoyu yansıtabilirsin.
 
Bu yılın en popüler hasır şapka modelleri bunlar! Seçimini yap ve dilediğin gibi görün!