Eveeet, sırada kadınlar için hazırladığım yılbaşı hediye rehberi var. Hediye almak bir sanattır, karşındakini ne kadar iyi tanıdığını göstermek istiyorsan çok özel seçimler yapman gerekebilir. Sadece “düşünmen yeter” diyecek birçok insan da vardır hayatında. Gerçekten de önemli olan düşünmektir bazen. Neler alabileceğine dair beraber düşünelim, sonra da alışveriş yaparız. İşte herkesi mutlu edecek hediye önerilerim! :)

Vanilya Kokusu


O’na yazı hatırlatan, hafif ve kışın da içini ısıtacak bir koku hediye etmek istersen vanilya kokusunu düşünebilirsin. Seçeceğin kokunun kremlerini de ekleyerek harika bir yılbaşı paketi hazırlayabilirsin. İster hepsini bir arada hediye et, ister tek tek. Sürpriz senin sürprizin! :)
 

Kablosuz Kulaklık


Özgürce müzik dinlemenin keyfinin en çok çıkaracak kişiye bluetooth kulaklık hediye etmeye ne dersin? Hem hafif ve rahat hem de kaliteli bir kulaklık tercih edebilirsin. Birbirinden renkli ve tatlı modeller var, bu modeli de mutlaka incele.
 

Sıcak Kazaklar


Yeni yılın insanı umutlandıran, heyecanlandıran ruhunu üzerinde taşıyabileceği renkli ve enerjik bir kazak yılbaşı hediyesi için çok ideal. Hem salaş hem de şık duruyor. Özellikle bu senenin hareketli modasına uygun desenleriyle çok şirin bir hediye olacak.
 

Çantasız Olmaz


Çanta tutkunları kendilerini çook uzaklardan bile belli eder. Bu hediyeyi kime alman gerektiğini görür görmez anlayacaksın. Göz alıcı, çarpıcı, ışıltılı bir hediye olmasıyla ayrıca yeni yıla da çok yakışmıyor mu? Gerçekten kaçırılmayacak bir model!
 

Tasarım Cüzdan


Daha sade ve pratik insanların sıklıkla tercih ettiği kartlık ve küçük tasarım cüzdanların da birbirinden güzel modelleri var. Büyük rahatlık sağladığı gibi insanın içini açan tasarımlarıyla da “bir tane yetmez, hepsinden istiyorum” hissini yaratıyor. Hadi seç, beğen, al.

 

Kırtasiye Aşkına


Bir defter bir kalem ne kadar mutlu edebilir insanı diye düşünme, kimileri için kırtasiye aşktır. 2020 ajandası, rengârenk kalemler, tasarım defterler derken bir de bakmışsın sen de kapılmışsın kırtasiyenin büyüsüne. Durma, kendine de al hepsinden birer tane. :)