İştah kabartan birbirinden güzel kebaplar burada seni bekliyor.

Biliyorsun, Bursa Kebabı veya diğer ismiyle İskender, Bursa’nın en meşhur lezzetlerinden… Temel malzemesi döner olan Bursa Kebabı, nefis dumanı üstünde tereyağı, özel domates sosu yanında harika yoğurdu ve tazecik çıtır pide dilimleriyle bir efsaneye dönüşüyor. Huzurlu bir ortamda gerçek iskender yemek herkesin hakkı. :) O yüzden bu önerilerimi Bursa Kebap Evi’nde denemelisin. Güzel bir haberim daha var: Hopi’n şimdi tüm şubelerde geçerli!
 

1- Bursa Kebabı

1- Bursa Kebabı

Dillere destan Bursa Kebabı. Daha adını duyar duymaz canını çektiren bu nefis kebabı şimdiye kadar hiç tatmadığın bir lezzette bulacaksın. En taze, doğal ve lezzetli malzemelerle hazırlanan kebabı tadınca farkı anlayacaksın.
 

2- Acılı Bursa Kebabı

2- Acılı Bursa Kebabı

Acının lezzetiyle fark yaratacak nefis kebabın tadına doyum olmuyor gerçekten. Acının iştah artırıcı etkisiyle 1,5 porsiyon sipariş etmeyi düşünebilirsin. Acının antioksidan özelliğiyle bağışıklığını artırıcı etkisi olduğunu da unutma.
 

3- Köz Patlıcanlı Bursa Kebabı

3- Köz Patlıcanlı Bursa Kebabı

Közlenmiş patlıcanın tadı ve kokusu kebaba anında bambaşka bir lezzet katıyor. Köz patlıcanlı kebabın cazibesi adeta ikiye katlanıyor. Daha önce denemediysen mutlaka tatmalısın, vazgeçemeyeceksin.
 

4- Muhteşem Bursa

4- Muhteşem Bursa

Günün muhteşem geçsin istiyorsan önerim; Muhteşem Bursa! Efsane dönerin yanına mükemmel pişmiş köfteler ekleniyor. Özel domates sosun tereyağla birleşimi etlerin tadına tat katıyor. Çoook beğeneceğine eminim.
 

5- Porsiyon Döner

5- Porsiyon Döner

Klasikten vazgeçmeyenler içinse Porsiyon döner! Nefis dönerin yanında tereyağlı pilav, parmak patates ve köz domates, biberle servis edilen porsiyon hem gözüne hem de damağına hitap edecek.
*Hopi’n artık tüm Bursa Kebap Evi şubelerinde geçerli! Tüm harcamalarında %15 indirimli olduğunu unutma. Paracıklarını kullanmak istersen de 10 Paracık’a kadar Paracıkların 2 kat değerli!
Afiyet olsun. :)