Bu yaz kamp yaparak kafa dinlemek tek başına ya da en yakınlarınla birlikte doğa ile bütünleşmek istiyorsan kampçıların vazgeçilmez ürünlerini mutlaka keşfet!

Kamp yapmanın tadı bir başka! Doğayla iç içe, sakin, gözlerden uzak ve huzurlu bir tatil yapmak için pek çok kişi kamp yapmayı tercih ediyor. Sen de giderek popüler hale gelen bu tatil anlayışına ayak uydurmayı düşünüyorsan önce yazımı okuyup kamp için olmazsa olmaz ürünleri inceleyebilirsin.

O Olmadan Olmaz: Çadır

O Olmadan Olmaz: Çadır

Kamp boyunca içinde uyuyacağın, vakit geçireceğin, dinleneceğin, üzerini değiştireceğin bir alana ihtiyacın var. Bu nedenle iyi bir çadır alman şart. Çadırını seçerken malzemesine, kullanıcı yorumlarına ve kaç kişilik olduğuna dikkat edebilirsin.

En Temel İhtiyaçlardan: Mutfak Seti

En Temel İhtiyaçlardan: Mutfak Seti

Kamp için özel hazırlanan çatal, bıçak, bardak, tabak gibi eşyalardan oluşan yemek setleri kamp çantanda mutlaka olması gereken ürünlerden. Daha çok yemek yapmayı planlıyorsan daha özel seçenekler sunan, geniş kapsamlı setlere göz atabilirsin.

Üst Düzey Konfor: Şişme Yatak

Üst Düzey Konfor: Şişme Yatak

Çadırının içine sığacak bir şişme yatak alarak dinlenmek istediğin zamanlarda ya da geceleri uyurken çok rahat edebilirsin. Eğer gece soğuk olacağını düşünüyorsan battaniye, uyku tulumu gibi ürünlere de mutlaka göz at.

Hayat Kurtarır: Kafa Lambası

Hayat Kurtarır: Kafa Lambası

Kampçıların gece olduğunda rahatça vakit geçirmesi, çevrelerinde olan her şeyi daha net görebilmeleri için aydınlatma çok önemli. Standart fenerlerin yanında pil ya da şarjla çalışan gece yürüyüşlerinde işini çok kolaylaştıracak kafa lambaları da kampçıların favori ürünlerinden.

Eğlenceye Devam: Projeksiyon Cihazı ve Hoparlör

Eğlenceye Devam: Projeksiyon Cihazı ve Hoparlör

Dilediğin an en sevdiğin şarkıları dinlemek ya da hava kararınca dizi ya da filmleri yansıtarak izlemek için taşınabilir hoparlör ve projeksiyon cihazının bir arada bulunduğu ürünlere göz atabilirsin. Kablosuz ve Wifi özellikleri bulunan bu cihazlar ile müzik dinlemek ya da video içerikleri yansıtmak çok kolay. Üstelik kablosuz projektör ve hoparlörü sadece kampta değil dilediğin yerde kullanabilir, eğlenceyi devam ettirebilirsin.

Haşerelerden Uzak Bir Tatil: Sinek Koruyucu

Haşerelerden Uzak Bir Tatil: Sinek Koruyucu

Sineklerden ya da diğer haşerelerden kozmetik spreyler ya da sinek koruyucu spreyler ile korunabilirsin. Ancak bunun için daha pratik ve etkili bir yöntem daha var: elektronik sinek öldürücü. Sadece USB’ye bağlayarak bile çalıştırabileceğin bu cihaz ile gece ve gündüz sinek ısırıklarından korunman mümkün.
 
Kamp ürünlerini ve aradığın her şeyi N11'de bulabilir, ek Paracık kazanabilirsin.