Masterpiece, sanatın kalbinin attığı şubelerinin güzel atmosferini, evde eğitim setleriyle artık evine de taşıyor. Uzun zamandır bir hobi edinmek istiyorsan ve buna vakit bulamıyorsan şimdi tam zamanı! Sanatın farklı dallarını konu alan eğitimleri gel birlikte keşfedelim!

Michelangelo ile Yarış: Heykel Eğitim Kitleri


Masterpiece hazırladığı heykel kitleriyle heykel yapabilmen için ihtiyaç duyduğun tüm malzemeleri bir paketle evine gönderiyor. Sonrasında ise tüm aşamaları anlatan detaylı bir yönlendirme dosyasını e-posta adresine iletiyor. Sana da sipariş aşamasında seçtiğin figürü ellerinle şekillendirmek kalıyor. Buddha’dan baykuşa, Groot’tan Buz Devri’nin Sid’ine kadar farklı figürleri içeren kitlerden birini seçip heykeltıraşlığa ilk adımını atabilirsin.

 

Ünlü Resimleri Yeniden Yorumla: Resim Eğitim Kitleri


Ünlü sanat eserlerine hayranlıkla bakıp güzel resim yapabilmeyi dilemekten yorulmadın mı? Şimdi harekete geçme zamanı! Masterpiece’in resim kitlerinden birini seç ve en ünlü ressamların eserlerinden ilham alıp resim çizebilmek için ihtiyaç duyacağın malzemeleri hemen sipariş et! Boyan, tuvalin, karbon kâğıdının, çizim kâğıtların ve ihtiyaç duyacağın her şey bu kitte. Kit eline ulaştıktan sonra e-postana gelen yönlendirmeleri uygulamaya ve kendi sanat eserini yaratmaya başlayabilirsin.
 


Minik Bahçenin Bahçıvanı Ol: Teraryum Kiti


Evinin bahçesi olmayabilir ama kendi bahçeni kuramayacağını kim söyledi ki? Bir bahçede olabilecek her şeyi, minicik figürlerle bir kavanoza sığdıran teraryum sanatıyla hayallerini gerçekleştirebilirsin. Bir teraryum yapabilmek için ihtiyaç duyduğun her şeyi Masterpiece kitinde bulabilir, üstelik hazırladıkları videodan bir sürü bilgi alabilirsin.

 

Ünlü Sanatçılar ve Ekollerle Tanış: Online Sanat Tarihi Semineri 


Masterpiece eğitim kitleri dışında online seminerleri ile de evinde sanat rüzgarları estirmeye devam ediyor. Sanat tarihine dair pek çok şey öğreneceğin keyifli seminerleri evinin rahatlığında, en sevdiğin içecek eşliğinde dinlemek için hemen kayıt yaptırabilirsin.Durma Göğe Bak: Online Astroloji Semineri


Astrolojinin artık bir bilim dalı olduğunu herkes biliyor. Bu bilimi öğrenip gökyüzü hareketlerinin hayatına olan etkilerini daha iyi anlamak için Masterpiece’in online astroloji seminerlerine katılabilirsin. Bu yıl daha neler getirecek, burçları neler bekliyor, gezegenler ve evler astrolojide ne ifade ediyor öğrenmek için bu semineri kaçırma. :)