Bakımlı olmak seni her zaman daha iyi hissettirecek, biliyorsun. Burcunu okur okumaz, Hopi'ne bakmayı unutma çünkü seni çark sürprizi bekliyor. Çarkı çeviren, çok özel kozmetik fırsatlarından yararlanıyor!

Koç Burcu


Koç’ların öz güvenli duruşu hepimizce malumdur. Ateş grubunun öncüsü olan Koç’ların eril enerjilerini, iddialı, parlak renklerle desteklemeleri gerekir, çünkü iddialı olan her şeyi çok güzel taşırlar. Siz, sevgili Koç’lar asla silik kalamazsınız! Bilhassa iddialı rujlar, kirpiklerinizi dolgunlaştıracak maskaralar ve cildinizi daha sağlıklı gösterecek nemlendiriciler vazgeçilmezinizdir.

 

Boğa Burcu


Venüs’ün melankolik çocukları olan Boğa’ların bambaşka bir cazibeleri olur. Rafine zevklerini, muhteşem renk kombinasyonlarıyla tamamlarlar. Sıra dışı değil, klasik bir çizgileri vardır. Dişi enerjiniz zaten bol olduğuna göre, onu sadece ufak detaylarla ortaya çıkarmanız yeterlidir. Abartısız, sade makyaj malzemeleriyle, doğru dokunuşlarla gayet hoş olursunuz. Alametifarikanız gözleriniz olduğuna göre, aman onları vurgulayacak ve koruyacak kozmetiklerden de sakın vazgeçmeyin.

 

İkizler Burcu


Konuşurken beden dilini, mimiklerini bol kullanan İkizler’in dinamik ve genç görüntüsünü koruyabilmek için kaliteli kozmetiklerden vazgeçmemesi gerekiyor. Beden dilini de yoğun kullandığına göre, elleri de dikkat çekecektir. Demek ki el bakım ürünleri ve ojeler de çok önemli. Enerjik iletişiminiz sizi bazen terlettiğine göre, hoş kokulu deodorantlardan ve parfümlerden de vazgeçmemelisiniz.

 

Yengeç Burcu


Anaç, şefkatli bir enerjiniz olur sizin. Çok da duygusalsınızdır. Gözleriniz sık dolduğu için kolay bozulmayan, kaliteli makyaj ürünleri kullanmalısınız. Ayrıca kozmetik tercihlerinizi sade tonlardan yana kullanırsanız duygusal enerjinizi daha güzel yansıtırsınız. Çiçek özleri içeren parfümler de sizin teninize çok güzel gider.

 

Aslan Burcu


Baş döndürücü bir enerjiniz vardır sizin. Tepeden tırnağa özenirsiniz kendinize. Saçlarınıza ne kadar önem verdiğiniz malum. Elbette en kaliteli ürünlerle onlara bakmak isteyeceksinizdir. Ayrıca makyaj yapmayı da sevdiğinize göre, hem en kaliteli makyaj ürünlerini seçmelisiniz hem de cildinize çok iyi bakmalısınız. İddianızı parfüm seçimlerinde de göstermek istersiniz. Siz ahenkle süzülürken arkanızdan parfümünüzün kokusu konuşturmalı, öyle değil mi?

 

Başak Burcu


Yaşamınızın her alanında gösterdiğiniz özeni kendinize de göstermek istersiniz. Sadelik çok hoşunuza gider. Ama bilirsiniz ki sadelik de bazen son derece göz alıcıdır ve bunun için öncelikle sağlıklı bir cilt yapısına sahip olmak gerekir. O yüzden cilt yapınıza uygun bakım kremlerini kullanmayı seversiniz. Ayrıca güzel kokulu sabunlar, duş jelleri de tam size göredir. Temiz ve sağlıklı cildinizin ihtiyacı olan kaliteli kozmetik ürünlerinden de vazgeçmezsiniz.

 

Terazi Burcu


Süslü, güzel ve zarif kadınlar Terazi burcundan çıkar. Tırnak bakımınızı önemser, güzel ojeler sürer; özenli cilt bakımınızla ve iddialı kozmetik ürünleriyle süslediğiniz güzel çehrenizle hoş bir eda bırakırsınız herkesin üzerinde. Gittiğiniz yere göre, gireceğiniz çevreye göre değişir kullandığınız parfümler. Ama galiba işin sırrı renklerin uyumunu yakalama yeteneğinizde.

 

Akrep Burcu


Gizemli, çekici, insanda merak uyandıran bir enerjiniz vardır sizin. Dişi enerjinizi vurgulayacak tonlarda iddialı makyajlar yapmayı çok seversiniz. Bakışlarınızdaki keskin ifadeyi destekleyecek göz bakım ürünleri, göz makyaj ürünleri de tam size göredir. Parfümünüzün ismini sır gibi saklar, teninize en yakışacak parfümü de seçersiniz. Kısacası nasıl baş döndürülür çok iyi bilirsiniz.

 

Yay Burcu


Hareketli, özgür ve daima yeniliklere açık olan insanlarsınız siz. Her mevsim yeni makyaj trendlerini ilk uygulayan siz olabilirsiniz. Hızlı bir hayatınız olduğu için de cildinizin yıpranmaması için en kaliteli bakım ürünleriyle cildinizi sürekli taze tutmanız önemlidir. Sürekli hareket halinde olan siz enerjik Yay’lar muhakkak deodorantlarınızı yanınızda taşımalısınız. Ve kokusu çabuk gitmeyecek parfümler seçmelisiniz.
 


Oğlak Burcu


Disiplinli, hedef odaklı, ne yaparsa boşa yapmayan siz sevgili Oğlaklar, öz bakımınıza da önem verirsiniz. Abartıyı sevmezsiniz ama kaliteyi çok seversiniz. Demek ki klasikleşmiş parfümler, kalitesini ispat etmiş makyaj ve bakım ürünleri sizin vazgeçilmenizdir. Az olsun ama en iyisi olsun istersiniz. Birçoğunuzun cildi hassastır, bu yüzden de emin olduğunuz ürünlerden vazgeçmek istemeyebilirsiniz.

 

Kova Burcu


Sıra dışı, ezber bozan, farklı ve yaratıcı bir enerjiniz var sizin. Demek ki kozmetik dünyasında da bazı ezberleri bozabilir, farklı makyaj tarzınızla, yeni denemelerinizle herkesi şaşırtabilirsiniz. Sizin için rahatlık önde gelir. İlk fırsatta makyajınızı temizlemek isteyeceğinize göre, en iyi cilt bakım ürünlerini kullanarak, parıldayan ve sağlıklı cildinizle de hoş gözükebilirsiniz. Ayrıca farklı saç kesimlerini ve renklerini de sevdiğinize göre, onlara iyi bakmak için en iyi saç bakım ürünlerini tercih etmelisiniz.
 

Balık Burcu


Hülyalı bakışlarla karşılaşıyorsanız, karşınızda bir Balık olabilir. Ve o bakışları sade ama en güzel bir biçimde destekleyecek makyaj malzemelerini kullanmak elbette bir Balık için önemlidir. Aman cildinizi sakın nemsiz bırakmayın! Romantik ve duygusal enerjinizi yansıtacak hafif ve tatlı parfümler de tam size göredir.