Herkesin evde olduğu bu günlerde, her burcun iç sesi farklı bir şey söylüyor. Astrolog Uygur Gür senin için hazırladı!

Koç


"En önemli gün bugün. Hiç erteleyemem hayatı. Hemen kokulu mumlarımı çıkarmalıyım, en şık masa örtümü sermeliyim. Portakallı kurabiye yapıp, çay keyfi yapacağım. Instagram’a da bir fotoğraf koyup moralimin düşmediğini herkese göstereceğim. Oh şükür valla."

 

Boğa


"Şöyle biraz satılık evlere bakıp hayaller mi kursam? İçini döşesem kafamda. Ya bak bir de kuzine keyfi yaparım o evde. Bir daha evim olursa geniş mutfak istiyorum, mutfakta her şey üst üste moralim bozuluyor… Sahi nicedir bir şerbetli tatlı yapmamıştım. Biraz tarif karıştırayım."

 

İkizler


"Madem evdeyim, o zaman bol bol kitap okumaca. Yarım kalan kitaplarımı mı tamamlasam, yenilerine mi başlasam? Biraz evde spor da yapmak istiyorum, bir mat filan mı sipariş etsem? Dur dur biraz sosyal medyada sağı solu stalk'layım. Bir dolu meşgalem var, süper."

 

Yengeç


"Dünden beri annemle konuşmadım, bir arayayım. En son komşusundan yakınıyordu, bir n'apmışlar öğreneyim. Babamın saçını kesecekti abim, nasıl oldu acaba? Bir 90’lar nostaljisi mi yapsam? Şöyle müzik listelerini bir karıştırayım. Yaaa bir de çocuklara mozaik pasta mı yapsam. Ah mazi… ne çabuk geçti…"
 


Aslan


"Nicedir kendimle ilgilenmiyordum. Şu Hopi’yi bir geniş geniş inceleyeyim. Biraz alışveriş yapmak, kendimi şımartmak benim de hakkım. Hem hiç kimse benim gibi ilkbahar kreasyonunu taşıyamaz. Hmmm bir saça başa da çeki düzen vereyim. Evime de biraz taş tuş, bir parıltı alayım, bir renklilik gelsin. Evimde de bir numarayım ben. :)"

 

Başak


"Dip köşe bir temizlik yapmalı, evi güzelce kırklamalı. Şu kışlıkları filan kaldırayım. Ütülerimi bitireyim. Erken biterse işim, olmadı sil baştan, değmeyin keyfime. Boş vaktim kalırsa da sosyal medyada herkesi eleştiririm. Geçerim televizyona, orada da kimi görsem eleştiririm. N'apiyim, kimse benim gibi mükemmel değil işte."

 

Terazi


"Bir tarafta hastalık, bir tarafta manevi günler, e bitsin şu küslükler. Dur bir tezgah düzenleyim de barıştırayım küsleri. Bir de yalnızlara çöpçatanlık yapayım. Herkes sevsin, aşk yaşasın. Bak aşka geldim, kalp şeklinde kurabiyeler yapacağım şimdi. Rengârenk örtülerimi serip, taze çiçeklerimi vazoya koyup, üstüne de bol köpüklü mis gibi kahvemi yapıp sosyal medyamda paylaşacağım bu keyfi."
 


Akrep


"Polisiye, dram, kan, gözyaşı ne kadar dizi varsa izlemeli en iyisi. Sonra da bir göz atayım internete, yeni komplo teorileri var mı dünyaya dair. Ne zamandır şüpheleniyordum, sıkı bir analiz yapayım. Sahi sıkı dostlarım napıyor acaba, bir dertleri var mı, bak aramadım sormadım dünden beri. Elemini, kederini dinleyeyim canlarımın. Ben varım ben, her sorunu çözeriz beraber."
 

Yay


"Herkesi bir keder almış, bir ümitsizlik, bir tasa. Ne gerek var, hayat güzel, her şey düzelecek. Bak ben yine gelecek planları yapıyorum. Bu sene piyango da bana vuracak zaten. İyisi mi son model arabalara bir göz atayım. Kankama bir sorayım piyango bana çıkınca yazlığını nereden istiyor acaba. Ya ama bir dünya turu da yapmayalım mı? Sahi geçen duydum, Endonezya’da diş törpüleme ayini yapıyorlarmış, açıp bir belgesel izleyeyim bu konuda."

 

Oğlak


"Önümüzdeki 5 yılın bütçelemesini yapabilir miyim acaba? Dur bakayım bu ay ne kadar kenara koyabileceğim. Aslında önce bir iş mi kursam? Ben ve yalnızlığım şu günlerde yeterince kalabalığız aslında. Kafamı dinliyorum, ertelenmiş işlerimi bitiriyorum. Teknoloji güzel şey, bu sayede evden de tıkır tıkır işler hallediliyor."
 


Kova


"Whatsapp’ta yine bir sürü grup kurmuşum, hangi birine yetişeceğimi şaşırdım. Amaaan bekleyiversinler, planlamam gereken bir dolu aktivite var evde. Bisikleti mi kaldırsam, çadırımı yıkasam, spor ayakkabılarımı mı düzenlesem? Sahi ben okçuluğa başlayacaktım, bir bakayım bu oklar nerede satılıyor. Hmm saçımın bir kenarına mavi mi atsam, yoksa eski küpelerimi mi boyasam, ya da duvar kağıdı mı baksam internetten?" 
 

Balık


"Whatsapp’ta yine bir sürü grup kurmuşum, hangi birine yetişeceğimi şaşırdım. Amaaan bekleyiversinler, planlamam gereken bir dolu aktivite var evde. Bisikleti mi kaldırsam, çadırımı yıkasam, spor ayakkabılarımı mı düzenlesem? Sahi ben okçuluğa başlayacaktım, bir bakayım bu oklar nerede satılıyor. Hmm saçımın bir kenarına mavi mi atsam, yoksa eski küpelerimi mi boyasam, ya da duvar kağıdı mı baksam internetten?"