Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerine vereceğin hediyeleri tamamlama koşusunda olduğunu çok iyi biliyorum. O yüzden bugün senin için teknoloji sever aile üyeleri ve dostlarına alabileceğin hediyelerle ilgili önerilerimi listeledim. 

1. Kişisel Blender


Smoothie seven, spor tutkunu, sağlıklı atıştırmalıklara bayılan, sabahları hazırladığı pratik yiyecek ve içecekleri yanına alan, evinden kendi şişesiyle çıkan biri için en iyi hediye bir kişisel blender olacaktır. Tefal On the Go iyi bir tercih olabilir.

2. Akıllı Bileklik


Devir giyilebilir teknolojilerin devri olunca akıllı bileklikler Noel baba figürlü kırmızı renkli bir kazaktan daha makbule geçiyor. “Çok pahalı olmasın ama piyasadakilerin çoğundan daha fazla fonksiyonu olsun” diyorsan Huwaei Band 3 tam sana göre.

3. e-Kitap Okuyucu


Kitap kurdu dostuna tek bir kitap yerine koca bir kitaplığı armağan etmeye ne dersin? Kobo Libra H2O sıkı bir seçenek.

4. Powerbank


Bu alternatif, aradığında şarjı bittiği için ulaşamadığın arkadaşın için: HyperGear Powerbank 12.000 mAH.
 

5. Karaoke Mikrofonu


Müzik delisi birinden mi söz ediyoruz? O hâlde telefona, tablete ya da laptop’a bağlandığı anda ortamı karaoke bara çeviren Doppler Hoparlörlü Karaoke Mikrofonu’na bir şans ver.  
 

6. Sinyal Güçlendirici


Büyük alanlarda düşen internet sinyalini yükseltmeye yarayan kablosuz sinyal güçlendiriciler artık her evin ihtiyacı. İnternet bağlantısını ciddiye alan bir arkadaşın için Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı güzel bir hediye olabilir.
 

7. Mobil Oyun Konsolu


PubG, Fortnite, Mobile Legends, Valor Arena, FIFA, GTA ve benzeri oyunları telefonundan oynayan bir karakterden mi bahsediyoruz? Gel bu güzel arkadaşı ergonomik Platoon oyun konsolu ile tanıştırıp onu dokunmatik ekranı kontrol ederken duyduğu rahatsızlıktan kurtaralım. 
 

8. Akıllı Lamba


Telefonla kontrol edilebilen akıllı lambalar, teknoloji severleri dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Sıcak beyazdan soğuk gün ışığına uzanan birçok seçenekle ambiyans değiştirmekte üzerine olmayan Philips Hue GO Taşınabilir Lamba’yı bir düşün istersen.
 

9. Kablosuz Hoparlör


Bluetooth hoparlör güzelliğine bir de Alexa ile konuşup anlaşma güzelliğini eklemek istersen Amazon’un üçüncü jenerasyon hoparlörü Echo Dot 3rd Gen harika bir hediye olmaz mı?
 

10. Bluetooth Plakçalar


Nostalji ile teknolojiyi bir araya getiren bir hediye için bluetooth radyolu plak çalara ne dersin? Kolayca taşınabilir kutusundaki Bludfire, plak iğnesi ile dünü, bluetooth bağlanma özelliği ile bugünü temsil ediyor.