Obilet mobil uygulamasında yurt dışı uçak biletlerinde 150 TL hediye.

150 TL hediye

SON KATILIM TARİHİ: 30.06.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi Obilet mobil uygulamasında üyelik hesabına giriş yapılması şartıyla, Hopi'den alınacak teklif kodunun, ödeme sayfasında yer alan "kampanya kodu kullan" alanına girilmesiyle gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile yurt dışı uçak biletlerinde 150 TL hediyeden faydalanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya sadece yurt dışı uçak biletlerinde geçerlidir. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden indirimleri ile birleşir ancak kampanyaları, indirim kodları veya promosyonlarıyla birleştirilemez. 
Kampanya ve kodlar sadece mobil uygulama içerisinde geçerlidir. Tesiste ödemeli olarak yapılan işlemlerde geçerli değildir.
Hopi ve Obilet kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 
Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb.'de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye işyerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.