Bilet.com mobil uygulamasında otobüs biletlerinde özel fiyat.

özel fiyat

SON KATILIM TARİHİ: 31.05.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Mayıs 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi Bilet.com mobil uygulamasında, Hopi'den alınan kodun, sepetteki indirim kodu alanına girilerek yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Aynı anda satın alınacak tek veya farklı otobüs biletleri için toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Aynı anda satın alınacak tek veya farklı otobüs biletleri için toplamda yapılacak 500 TL ve üzeri otobüs bileti alışverişinde özel fiyattan faydalanabilirsin.


Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Sadece otobüs biletlerinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

1 kodla kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın tüm indirimleriyle birleşir ancak kampanyalarıyla birleştirilemez.

Hopi ve bilet.com kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb.'de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye işyerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.