Enuygun mobil uygulamasında hopi'lilere özel, araç kiralamalarında 3.000 TL'ye varan hediye.

3.000 TL hediye

SON KATILIM TARİHİ: 30.06.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi Enuygun mobil uygulamasında

ve www.enuygun.com/  web sitesinde Hopi'den alınacak teklif kodunun ödeme sayfasında yer alan "indirim kodu kullan" alanına girilmesiyle gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

1-2 gün arası araç kiralamalarda 200 TL, 3-4 gün arası araç kiralamalarda 500 TL, 5-6 gün arası araç kiralamalarda 750 TL, 7-15 gün arası araç kiralamalarda 1.000 TL, 15-19 gün arası araç kiralamalarda 2.000 TL, 20 gün ve üzeri araç kiralamalarda 3.000 TL hediye.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya sadece araç kiralamalarında geçerlidir. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden indirimleri ile birleşir ancak kampanyaları, indirim kodları veya promosyonlarıyla birleştirilemez. 

Hopi ve Enuygun kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb.'de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye işyerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.