AVIS Kampanya & İndirim

Avis'te 2 farklı grupta 1.899 TL'den başlayan sabit fiyatlarla günlük araç kiralama.

1.899 TL

SON KATILIM TARİHİ: 29.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 29 Şubat 2024 23:59 tarihine kadar gerçekleştirilecek kiralamalar için geçerlidir (29 Şubat tarihine kadar araç kiralaması başlamış olmalıdır).


Kampanya nerelerde geçerlidir?

Kampanya Türkiye’deki Avis

Kurumsal Ofislerinde ve günlük kiralamalarda geçerlidir (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Bodrum HVL, Dalaman, Trabzon, Samsun Rize, Kayseri, Konya, Kuşadası, Manisa, Ordu Ofisleri).

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Aşağıda detayları belirtilen sabit fiyatlı iki seçenekten birini tercih etmen ve minimum 1 günlük kiralama yapman gerekir.
 
www.avis.com.tr/avis-isbirligi-kampanyalari/hopililere-ozel-sabit-fiyatla-arac-kiralama-avantaji-avisten kampanya detay sayfasından ilgili araç grupları için geçerli olan indirimli fiyatlar görüntüleyip rezervasyon oluşturabilirsin. Rezervasyon için aynı zamanda 444 28 47 no’lu Avis çağrı merkezini arayabilirsin.
 
Günlük KDV dahil 1.899 TL’ye VW PASSAT VARIANT - PEUGOT 508  - SKODA SUPERB - VW PASSAT  - RENAULT TALISMAN vb. / Otomatik Vites


Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

1.899 TL sabit fiyatla araç kiralayabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Günlük KDV dahil 1.899 TL’ye VW PASSAT VARIANT - PEUGOT 508  - SKODA SUPERB - VW PASSAT  - RENAULT TALISMAN vb. / Otomatik Vites

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya kapsamında fayda ön ödemesiz olarak sunulmaktadır. Ödemenizi aracınızı teslim alırken Avis ofisinde yapabilirsiniz.
Araç teslim alma esnasında Hopi QR kod ibraz edilmelidir.
Kampanya, Hopi ve Avis markaları arasında olan diğer indirim ve Paracık kampanyaları ile birleştirilememektedir.
İndirim hakkı, başkasına devredilemez.
Kampanya Avis’in devam eden diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Ödeme şahsa ait kredi kartı ile yapılabilmektedir.
Avis genel kiralama koşulları geçerlidir.
Filo imkanlarıyla sınırlıdır.
Kiralama hakkı bir başkasına devredilemez.
Kampanya binek araçlar için geçerlidir. Karavan ve motosiklet kiralama hizmetleri kampanyaya dahil değildir.
Hopi ve Avis kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hopi ve Avis kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.