26 Haziran 2024 tarihinde Antalya Açıkhava Sahnesi'nde gerçekleşecek olan Duman konser biletlerinde %10 hediye. PROMOSYON KODU: hopi2022

%10 hediye

SON KATILIM TARİHİ: 26.06.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 26 Haziran 2024 21:00 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak için, Biletix satın alma adımında Hopi indirim butonu seçildikten sonra, açılan alana Hopi  kampanya detaylarında yer alan “

hopi2022”  indirim kodunun girilmesi gerekmektedir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanya kodunu kullanarak Biletix etkinlik satış sayfasında Bilet Türü alanında Hopililer için elde edeceğin %10 hediyeyi görüntüleyebilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

26 Haziran 2024 tarihinde Antalya Açıkhava Sahnesi'nde gerçekleşecek olan Duman konser biletleri için Biletix.com üzerinden gerçekleştirilen bilet alımlarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya tüm kategorilerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Hopi ve Biletix kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.