SAMSUNG Kampanya & İndirim

Tıkla Kazan butonuyla samsung.com ve mobil uygulamasında yapılacak seçili kategorilerde %6'dan %24’e kadar Paracık kazan. Detaylar aşağıda.

%24 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31.12.2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek samsung.com ve mobil uygulamasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir. 

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

%24'e varan Paracık kazanmak için istediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak samsung.com ve mobil uygulamasında yapacağın alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %24'e varan Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya sadece aşağıdaki ürünlerde geçerlidir. 

Aksesuarlar: 24%
Tabletler: 12%
Giyilebilir ürünler: 12%
A serisi : 9%
Galaxy S serisi: 9%
Z serisi: 9%
M serisi: 6%

Kampanya, TV, beyaz eşya, klima, ekran ve VCA-SAE90B/TR- Toz Boşaltma İstasyonu, Samsung S24 serisi (S24, S24+, S24 Ultra) ürünlerinde geçerli değildir. Bu ürünler için Paracık bildirimi gitse de mutabakat sonrası iptal edilecektir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

- Toplu alımlarda geçerli değildir. Toplu Alım: 1 ay içerisinde herhangi bir üründen 3 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 3 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 3 adet ve üzeri alımlar" toplu alım olarak adlandırılır. 

- Öğrenci mail adresi ile alışveriş yapan kullanıcıların paracık kazanımı yoktur.
- Kampanya Samsung Shop’ta bulunan başka bir kampanya ile birleştirilemez.
- Cihaz değişim kampanyalarından yapılan alışverişlerde geçerli değildir. 
- Öğrenci maili ile yapılan alışverişler ve 3 ve üzeri toplu alımlarda paracık kazanımı yoktur. Bu alışverişlerde yüklenecek Paracıklar, Paracıklarım ekranında gözükse de mutabakat sonrası iptal edilecektir.

Paracık oranları kategori bazlı değişiklik göstermektedir. Ay sonunda markadan alınan rapora göre mutabakat kuralları doğrultusunda Paracıklar güncellenecektir.

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında tek seferde 10,000 TL sepet tutarı altında olan ve ödemenin Hopipay Kart ile yapıldığı alışverişlerde kazanılan Paracıklar, aynı gün içerisinde yüklenecektir. Program dahilinde 1 kullanıcı 1 ayda maksimum 500 Paracık kazanabilir.

Alışveriş iadesi/iptali durumunda yüklenen Paracıklar iade tutarında geri alınacaktır. İptal veya iadelerde yeterli Paracık bakiyesi olmaması durumunda, sonraki Paracık kazanımlarından düşülecektir.

Hopipay Kart ile yapılmayan ve/veya sepet tutarı 10,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde kazanılan Paracıklar, alışveriş tarihinden sonra 70 ile 100 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir.

Sepet tutarı 10,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde Hopipay Kart ile yapılsa dahi Tıkla Anında Kazan programından faydalanılamayacaktır.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında 500 Paracık'a ulaşılması durumunda kazanılan Paracıklar 70 ile 100 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında, klima, ekran ürünleri ve VCA-SAE90B/TR- Toz Boşaltma İstasyonu alımlarında Paracık yüklense de mutabakat sonrası geri alınacaktır.

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Paracık kazanım bildirimi gelmeyen işlemlerin sorgulanması için alışveriş tarihinden sonra 1 ay içerisinde Hopi'ye bildirmen gerekir. Daha sonraki bildirimler işleme alınmayacaktır. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.     

Hopi ve Samsung kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.