Desa.com.tr’de seçili ayakkabı, çanta ve deri ceket ürünlerinde özel fiyat!

özel fiyat

SON KATILIM TARİHİ: 30.04.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Nisan 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi www.desa.com.tr web sitesinde sağ üst köşede yer alan sepet simgesine tıklayıp açılan sayfada Hopi'den alınan Promosyon Kodu kullanılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Promosyon Kodu'nu "Teklif Kodu Al" butonuna tıklayarak alabilirsin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile yapacağın seçili ayakkabı, çanta ve deri ceket ürünlerinde özel fiyattan yararlanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya, Samsonite markalı ürünler hariç Desa markalı ayakkbı, çanta ve deri ceket ürünlerinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden indirimleri ile birleşir ancak kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve Desa kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.