Sosyopix'te Pola Kart 35 adet ürünlerinde 1 alana 1 bedeva

Hopililere Özel Teklif

SON KATILIM TARİHİ: 30.04.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Mart 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi'den alınan kodun Hopi üyesi www.sosyopix.com adresinde veya uygulamasında sepet adımında kod alanına girilmesiyle yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile Pola Kart 35 Adet ürününden yapacağın 1 alışverişe 1 Polo Kart 35 Adet ürünü avantaj kazanacaksın.                                                            

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya Pola Kart 35 Adet ürününde geçerlidir. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Sadece 1 kere faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar nelerdir?

Kampanya Firma’nın devam eden indirimleri ve kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve Sosyopix kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.