KARTSIZ TAKSİT LİMİT Kampanya & İndirim

Boyner.com.tr'de 8 – 18 Şubat tarihleri arasında Kartsız Taksit Limit'in ile 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL hediye çeki kazan.

500 TL hediye çeki kazan

SON KATILIM TARİHİ: 18.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 18 Şubat 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için gereken alışveriş tutarı nedir?

Kampanya 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kartsız Taksit Limitimi nerelerde kullanabilirim?

Boyner.com.tr'de Hopi Kartsız Taksit Limiti ile yapacağın, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile 1.000 TL ve üzeri alışverişinde hediye çeki kazanırsın. Kazanılan kuponlar boyner.com.tr'de 21 Şubat – 2 Mart  tarihleri arasında 2.500 TLve üzeri siparişte 500 TL, 5.000 TL ve üzeri siparişte 1.000 TL olarak kullanılabilecektir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Yalnızca 1 defa faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

İndirim kuponları 21 Şubat – 2 Mart  tarihleri arasındaki alışverişlerde kullanılabilecektir. 
Kazanılan kuponlar 21 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında 2500 TLve üzeri siparişte 500 TL, 5000 TL ve üzeri siparişte 1000 TL olarak kullanılabilecektir.

Boyner ve Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.