TEKNOSA Kampanya & İndirim

teknosa.com’da 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL indirim kazan.

200 TL indirim kazan

SON KATILIM TARİHİ: 29.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 29 Şubat 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

teknosa.com’da 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

teknosa.com’da 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya detaylarında yer alan marka ve ürünler kampanya dışındadır.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

teknosa.com’da 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL indirim kazanabilirsin. 

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Apple, Monster, Dyson, Bosch markalı ürünler, Sony Playstation 5 Oyun Konsolu, Microsoft Xbox Series X& Series S Oyun Konsolu, Robot Süpürgeler, Airfryerlar, SSD, HDD ve Dijital Kartlar dışındaki tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Sadece 1 kere faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Hopi uygulaması üzerinden Teknosa kampanyası için kampanya kodu alındıktan sonra kampanyadan yararlanabilmek için Teknosa.com’da hesabına login olunmalı ve sepet adımına gidilerek alınan kampanya kodu girilmelidir. 

Kampanya teknosa.com üzerinde satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.

Kampanya sadece bireysel müşterilere özeldir.

Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

İletilen kampanya kodları 31 Ocak 2024 tarihine kadar geçerlidir.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, Hopi indirim kodlarını kaybetmesi halinde başvuru geçersiz sayılır.

İndirim kodlarının kaybedilmesi halinde Hopi ve Teknosa A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Hopi ve Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için: teknosa.com, hopi.com.tr, 0850 222 55 99, 0850 200 66 88.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ve Teknosa İç ve Dış Tic A.Ş. her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için: teknosa.com, hopi.com.tr, 0850 222 55 99, 0850 200 66 88

Katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.