VİVENSE Kampanya & İndirim

Vivense'de 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinde 200 TL indirim kazan.

200 TL indirim kazan

SON KATILIM TARİHİ: 15.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 15 Şubat 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi vivense.com web sitesinde ve mağazalarında Hopi’den aldığın Kodu tanıtarak yapacağın alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

2.000 TL ve üzeri alışverişlerde etiket fiyatı üzerinden geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

vivense.com ve Vivense Showroomlarında 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde etiket fiyatı üzerinden 200 TL indirim uygulanacaktır. 

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya sarı etiketli ürünler hariç, kalan tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kodlar tek kullanımlıktır ve 1 defa faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kupon kodu sarı renkli/fiyatlı ürünlerde geçerli değildir.

Kampanya kapsamında indirimden faydalanmak için Vivense.com satın alma adımında Kampanya Kodu alanına Promosyon kodu girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodu Hopi uygulamasındaki kampanya içerisinden alınabilmektedir.Promosyon kodu "Teklif Kodunu Al" butonu tıklandığında alınabilecektir. Hopi’den alınan teklif kodunun, Vivense.com’da “Sepetim” ekranında yer alan “KUPON KODU” alanına girilmesi gerekmektedir.

Kampanya bitiş tarihine kadar kullanılmayan kodlar iptal olacaktır.

Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Hopi ve Vivense kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.